Xenon Komplektai


Peržiūra:

D2S XENON komplektas

36.00€

D2S XENON komplektas D2S XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - D2S Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; Laidai sujun..

-19%

H1 HID XENON komplektas

28.50€ 35.00€

H1 HID XENON komplektas H1 HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H1 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; La..

-24%

H3 HID XENON komplektas

29.00€ 38.00€

H3 HID XENON komplektas H3 HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H3 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; La..

H4 HID XENON komplektas

40.00€

H4 HID XENON komplektas H4 HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H4 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; La..

H4 HID Bi-XENON komplektas

40.00€

H4 HID Bi-XENON komplektas H4 HID Bi-XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H4 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vn..

H7 HID XENON komplektas

35.00€

H7 HID XENON komplektas H7 HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H7 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; La..

-17%

H8 HID XENON komplektas

35.00€ 42.00€

H8 HID XENON komplektas H8 HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H8 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; La..

H9 HID XENON komplektas

35.00€

H9 HID XENON komplektas H9 HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H9 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; La..

H10 HID XENON komplektas

35.00€

H10 HID XENON komplektas H10 HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H10 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; ..

-17%

H11 HID XENON komplektas

35.00€ 42.00€

H11 HID XENON komplektas H`` HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H11 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; ..

-17%

880 Xenon Komplektas

35.00€ 42.00€

880 Xenon Komplektas 880 Xenon Komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - 880 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; Laidai ..

9005 / HB3 Xenon Komplektas

35.00€

9005 / HB3 Xenon Komplektas 9005 / HB3 Xenon Komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - 9005 / HB3 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blok..

9006 / HB4 Xenon Komplektas

35.00€

9006 / HB4 Xenon Komplektas 9006 / HB4 Xenon Komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - 9006 / HB4 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blok..

-17%

9007 / HB5 Bi-Xenon Komplektas

35.00€ 42.00€

9007 / HB5 Bi-Xenon Komplektas 9007 / HB5 Bi-Xenon Komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - 9007 / HB5 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikiklia..

-17%

9007 / HB5 Xenon Komplektas

35.00€ 42.00€

9007 / HB5 XENON komplektas 9007 / HB5 XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - 9007 / HB5 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blok..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)
  Xenon komplektai ir priekiniai žibintai yra didelio intensyvumo išlydžio žibintai. Jie sukuria ryškiausias visų laikų šviesas. Jie turi daugiau teigiamų savybių, pavyzdžiui, šių lempučių skleidžiama šviesa yra aukščiausios kokybės. Jos sunaudoja mažiau energijos ir tarnauja ilgiau nei tradicinės kaitrinės lemputės. Tai geriausia šių laikų šviesa. Xenonai komplektai  ir žibintai buvo išrasti vokiečių inžinierių.

Xenon komplektai jų sudėtis

Xenon komplektuose naudojamos ksenono dujos, esančios lemputės kameroje. Kai lemputės viduje esantys lankai įsielektrina, į dujų kamerą, kuri įkrauta priešingu faktoriumi, išsiskiria elektronas. Geriau paaiškinus, jei neigiamai įkrautas elektronas iškraunamas į teigiamai įkrautus dujų atomus, jis sukuria šviesą. Netrukus elektronas persiduoda visiems dujų atomams. Tai trunka trumpiau nei jūsų akies mirktelėjimas. Dėl elektronų pernašos visa dujų kamera skleidžia šviesą. Taigi su vienu elektronų iškrova iš lanko į lempos viduje plūduriuojančias dujas sukuriama daugiau šviesos.

Xenon dujos

Galite paklausti, kodėl šiose lemputėse naudojamos būtent xenon dujos. Na, mokslininkai patyrė, kad kitos dujos taip pat išskleidžia šviesą, tačiau nė viena jų neprilygsta ksenono dujoms. Jos pranoko visas kitas dujas. Todėl HID lemputėmis dažniausiai vadiname ksenono lemputes. Dėl šios priežasties ksenoniniai žibintai šviečia greičiausiai, ryškiausiai ir ilgiausiai veikia. Šie priekiniai žibintai geriau žinomi kaip HID žibintai. Atsižvelgiant į xenon lempų naudojimo patogumą ir gaminamų šviesų kiekį, jos plačiai naudojamos automobilių žibintuose. Jis gali labai pagerinti aiškų ir tolimiausią automobilių vairuotojų matomumą. Dėl šios priežasties pastaruoju metu visi rinkoje pasirodantys automobiliai turi ksenoninius priekinius žibintus. O kaip dėl jūsų automobilio? Ar turite xenon priekinius žibintus? Jei savo automobilyje neturite xenon priekinių žibintų, xenon komplektus galite lengvai šsigyti iš Ledauto.lt .

Xenon privalumai

Xenon komplektai ir xenon HID žibintai privalumai? Na, žinoma, skleidžiama šviesa yra tris kartus ryškesnė nei bet kurios kitos lemputės. Be to, jie pasiekia platesnę aprėptį, apšviesdami apie 70 % didesnę kelio važiuojamosios dalies dalį. Su šiais žibintais taip pat galima matyti aiškesnį vaizdą dėl baltesnio, mėlyno atspalvio šviesos, todėl jie puikiai tinka naujesnėms transporto priemonėms atnaujinti. Dar viena priežastis, kodėl jos puikiai tinka automobiliuose, yra ta, kad jos yra daug patvaresnės, atsparesnės vibracijai ir smūgiams, nes nėra gijų. Jos ne tik skleidžia intensyvesnę šviesą, bet ir sunaudoja apie 25 % mažiau energijos bei tarnauja 8-10 metų ilgiau nei įprastos lemputės. Galiausiai, pats laikas pakeisti halogenines lemputes savo automobilyje į xenon komplektus .Žinoma, šios geresnės dujos yra šiek tiek brangesnės, bet tikrai verta. Jos nekenkia aplinkai ir įrodyta, kad dėl jų mažėja avarijų ir susidūrimų. Xenon komplektai sudegina mažiau energijos, veikia ilgiau ir palaiko vidutinę temperatūrą jūsų automobilyje

Kokie yra xenon komplektų privalumai?

Jau minėjome keletą xenon žibintų privalumų: jie yra ryškesni ir gali veikti ilgiau. Tačiau didžiausias privalumas yra saugumas. Xenon komplektai - žibintai paprastai yra maždaug du-tris kartus ryškesni už halogeninius žibintus, todėl jie gali šviesti gerokai toliau priekyje jūsų automobilio.

Kas nutiks, jei paliesite xenoną ?

Nerekomenduojame jų liesti plikomis rankomis, net ir atvėsusių. Jūsų rankų ant stiklo paliktas aliejus ilgainiui įkaista ir gali sukelti disbalansą, dėl kurio lemputė gali sudužti. Ksenono lemputės neišskiria tiek šilumos ir skleidžia minimalų UV spindulių kiekį.

Ar Xenon yra tas pats, kas HID?

HID - tai šviesos prietaiso tipas, kuris sukuria ryškesnę šviesą ir ilgiau šviečia, o ksenonas yra HID porūšis, kuriame vietoj kitų alternatyvų yra ksenono dujų. Xenono lempų nereikia įšildyti kaip kitų HID lempų. Xenon lemputės sukuria šiltesnę šviesą, kuri geriau nei kitos HID lempos imituoja dienos šviesą.  
Xenon, Komplektai