Priekinių žibintų stiklai - Aiškiai matyk net ir naktį


Peržiūra:
-33%

BMW 5 E60/61 - Kairės pusės žibinto stiklas

60.00€ 90.00€

BMW 5 E60/61 - Kairės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW 5 E60/61 polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite savo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklais! Specifika..

BMW 3 E90 / E91 LCI - Dešinės pusės žibinto stiklas

110.00€

BMW 3 E90 / E91 LCI - Dešinės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW 3 E90 / E91 LCI polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite savo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklai..

BMW 3 E90 / E91 LCI - Kairės pusės žibinto stiklas

110.00€

BMW 3 E90 / E91 LCI - Kairės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW 3 E90 / E91 LCI polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite savo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklais..

-9%

BMW X5 E70 - Dešinės pusės žibinto stiklas

89.99€ 99.00€

BMW X5 E70 - Dešinės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW X5 E70 polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite savo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklais! Specifikacij..

-9%

BMW X5 E70 - Kairės pusės žibinto stiklas

89.99€ 99.00€

BMW X5 E70 - Kairės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW X5 E70 polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite savo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklais! Specifikacijo..

-23%

BMW 7 F01 / F02 - Dešinės pusės žibinto stiklas

85.00€ 110.00€

BMW 7 F01 / F02 - Dešinės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW 7 F01 / F02 polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite savo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklais! Sp..

-23%

BMW 7 F01 / F02 - Kairės pusės žibinto stiklas

85.00€ 110.00€

BMW 7 F01 / F02 - Kairės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW 7 F01 / F02 polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite savo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklais! Spe..

-33%

BMW 5 F10 - Dešinės pusės žibinto stiklas

69.99€ 105.00€

BMW 5 F10 - Dešinės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW 5 F10 polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite savo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklais! Specifikacijos..

-33%

BMW 5 F10 - Kairės pusės žibinto stiklas

69.99€ 105.00€

BMW 5 F10 - Kairės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW 5 F10 polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite savo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklais! Specifikacijos:..

BMW 3 F30/F31 - Dešinės pusės žibinto stiklas

70.00€

BMW 3 F30/F31 - Dešinės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW 3 F30/F31 polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite saavo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklais!  Spec..

BMW 3 F30/F31 - Kairės pusės žibinto stiklas

70.00€

BMW 3 F30/F31 - Kairės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW 3 F30/F31 polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite saavo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklais!  Speci..

BMW 3 F30/F31 - LED Dešinės pusės žibinto stiklas

75.00€

BMW 3 F30/F31 - LED Dešinės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW 3 F30/F31 - LED polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite savo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklais!..

BMW 3 F30/F31 - LED Kairės pusės žibinto stiklas

75.00€

BMW 3 F30/F31 - LED Kairės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW 3 F30/F31 - LED polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite savo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklais! ..

BMW 1 F20 - Dešinės pusės žibinto stiklas

115.00€

BMW 1 F20 - Dešinės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW 1 F20 polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite saavo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklais! Aukščiausios kok..

BMW 1 F20 - Kairės pusės žibinto stiklas

115.00€

BMW 1 F20 - Kairės pusės žibinto stiklas Aukščiausios kokybės BMW 1 F20 polikarbonato stiklas su apsaugine UV danga - ypač patvarūs. Suteikite savo automobiliui švarią ir atnaujintą išvaizdą. Puikiai tinka tiems, kurių lęšiai yra išblukę ar pageltę. Pagerinkite saavo matomumą kelyje su mūsų siūlomais priekinių žibintų stiklais! Aukščiausios koky..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 38 (3 puslapių)
  Ar jūsų automobilio priekiniai žibintų stiklai pageltę, drumsti arba subraižyti? Jūs ne vieni. Jei reguliariai neprižiūrėsite savo automobilio plastikinių priekinių žibintų lęšių, per 24 mėnesius ar trumpiau jie gali sugesti taip, kad taps visiškai nepermatomi ir bus labai pavojinga eksploatuoti automobilį naktį ir esant blogam matomumui. Sprendimas yra paprastesnis, nei manote. Gera žinia ta, kad šią pavojingą ir negražią problemą galite atkurti maždaug per 20 minučių arba galite įsigyti naujus automobilio priekinius žibintų stiklus iš ledauto.lt  

Kodėl priekinių žibintų stiklai tampa geltoni ir neryškūs?

  Problema kyla ne dėl piktnaudžiavimo ar aplaidumo, kaip galite manyti. Tai aplinkos problema. Be reguliarios priežiūros saulės UV spinduliai, rūgštus lietus, druska ir kelių šiukšlės ardo ir blukina visus skaidrius plastikus, įskaitant lęšių dangtelius – priekinius žibintų stiklus. Jei jūsų automobilyje yra halogeniniai arba kito tipo didelio intensyvumo išlydžio (HID) priekiniai žibintai, problema gali būti dar didesnė. Šie uždarosioms šviesoms skirti įrenginiai veikia aukštoje temperatūroje, o tai dar labiau prisideda prie žibintų stiklų irimo ir pageltimo.  

Koks yra sprendimas?

  Sprendimas – pirkti naujus priekinius žibintų stiklus arba kitas daug sudėtingesnis yra restauravimo procesas. Priekinių žibintų restauravimas - tai plastiko remonto procesas, kurio metu pašalinami paviršiaus pažeidimai ir atkuriamas priekinių žibintų skaidrumas. Net ir stipriai pageltusius, drumzlinus ir įbrėžtus priekinius žibintų stiklus galima sutvarkyti. Kokių rezultatų galite tikėtis? Gali atrodyti beviltiška, bet greičiausiai pažeidimas yra paviršinis. Net jei jūsų šviesų dangteliai visiškai nepermatomi, juos galima atkurti. Tačiau jei plastikas nėra visiškai pageltęs, turite labai daug šansų, kad pavyks jį visiškai atkurti, kitu atveju rekomenduojame įsigyti naujus žibintų stiklus.

Žibintų stiklų atkurimas

  PASTABA: niekada nenaudokite buitinių stiklo valymo priemonių, pavyzdžiui, "Windex", ant skaidraus plastiko. Buitinių stiklo valiklių sudėtyje yra amoniako, dėl kurio skaidrus plastikas pagelsta.   Jei vien tik poliravimo priemonė nepadeda, reikia pašalinti pažeidimus labai smulkiu šlifavimo popieriumi (2000 grūdėtumas yra labai saugus) ir iš naujo poliruoti, kad atstatytumėte skaidrią apdailą. Nors tai gali skambėti bauginančiai ar sudėtingai, taip nėra. Šlapias šlifavimas yra greitas ir paprastas. PATARIMAS: galite išbandyti, ar jūsų žibintai reaguos į poliravimą rankomis, naudodami nedidelį dantų pastos nuo dantų akmenų. Dantų pasta yra šiek tiek abrazyvinė. Jei nedideliame bandomajame plote būklė labai pagerėja, žinokite, kad jums gali pakakti tik poliravimo priemonės.Jei nenorite pirkti galite priekinius žibintų stiklus atnaujinti patys, štai instrukcija kaip tai atlikti:

Plastikinių priekinių žibintų restauravimo etapai

 
  1. Nuvalykite priekinių žibintų lęšius. Geriausiai tinka kibiras su muiluotu vandeniu. Išvalykite ir aplinkinę sritį. Kruopščiai išdžiovinkite.
  2. Naudokite dažymo juostą, kad užmaskuotumėte priekinį žibintą. Tai padės apsaugoti automobilio dažų dangą. Tai užtrunka tik porą minučių, todėl nepraleiskite šio svarbaus žingsnio.
  3. Kiekvieną priekinį žibintą nušlifuokite drėgnu šlifavimo būdu. Pirmiausia nustatykite, kiek pažeistas kiekvienas lęšis. Jei jūsų priekinių žibintų lęšiai yra subraižyti arba jie visiškai nepermatomi, pradėkite nuo 600 grūdėtumo švitrinio popieriaus. Kruopščiai nušlifuokite, tada pereikite prie 1200 ir 2000 grūdėtumo šlifavimo.
  4. Jei lęšiai neturi įbrėžimų ir yra tik šiek tiek nepermatomi, tikriausiai galėsite išsiversti tik su 2000 grūdėtumo popieriumi. Pirmuoju šlifavimo etapu iš tikrųjų pašalinsite subraižytą ir drumstą plastiko sluoksnį. Smulkesnio grūdėtumo švitrinis popierius skirtas įbrėžimams, likusiems nuo ankstesnio grūdėtumo švitrinio popieriaus, pašalinti.
  5. Šlifuojant šlifavimo vanduo taps pieniškas. Taip šalinamas pažeistas sluoksnis. Naudokite daug vandens tepimui ir švariam švitriniam popieriui palaikyti. Šlifuokite tol, kol paviršius taps visiškai lygus. Šalinant pažeidimus lašai taps skaidresni. Tarp šlifavimo etapų kruopščiai išdžiovinkite ir patikrinkite, kaip sekasi šlifuoti.
  6. Vėl glazūruokite priekinių žibintų lęšius naudodami plastiko poliravimo priemonę ant 10 cm poliravimo diskelio (putplasčio arba vilnos).
  7. Užtepkite ant pado kelis lako lašelius ir pradėkite poliruoti lęšį. Kai poliravimo priemonė pradės sklaidytis, įlašinkite dar šiek tiek ir toliau poliruokite. Nustokite poliruoti, kai jis vėl taps visiškai skaidrus. Baigdami poliruokite rankomis, naudodami nedidelį kiekį poliravimo priemonės ant mikropluošto rankšluosčio arba aplikatoriaus.
  8. Apsaugokite vašku arba sandarikliu. Naudokite gerą automobilių vašką, kad plastiką vėl uždažytumėte ir apsaugotumėte nuo atmosferos poveikio.
  9. Kas mėnesį prižiūrėkite kokybišku plastiko valikliu ir (arba) poliravimo priemone.
           
Priekinių, žibintų, stiklai