H8 LED lemputes

Pateikiame geriausias H8 LED lemputes, kurias gali įsigyti mūsų online parduotuvėje: gera kokybė, gera kaina.

Peržiūra:

H8 / H9 / H11 LED +350% Lemputės 8000LM CANBUS 12-24V, 50W priekiniams žibintams

50.00€

H8 / H9 / H11 LED +350% Lemputės 8000LM CANBUS 12-24V, 50W priekiniams žibintams - trumposioms, ilgosioms, rūko šviesoms. Aukščiausios Kokybės produktas, pagamintas ir pažangiausių detalių, suteikiantis net +350% daugiau šviesos už halogeninę lemputę, turi dvigubą aušinimo sistemą, vienos lemputės galia 8000lm ir 50w.Specifikacija:CAN-BUS..

H8 / H9 / H11 S11 LED Lemputės 10000LM CANBUS 9-36V, 60W priekiniams žibintams

65.00€

H8 / H9 / H11 LED S11 Lemputės 10000LM CANBUS 9-36V, 60W priekiniams žibintams - trumposioms, ilgosioms, rūko šviesoms. S11 LED Sistema - Inovatyvaus dizaino produktas, pagamintas pagal naujausias technologijas, suteikiantis ženkliai daugiau šviesos už halogeninę lemputę, galingiausias rinkoje naudojantis 3570 LED lustus, vienos lemputės galia 1000..

-18%

H8 / H9 / H11 MINI LASER LED Lemputės 4500LM CANBUS 12-24V, 30W priešrūkiniams žibintams

44.99€ 55.00€

H8 / H9 / H11 MINI LASER LED Lemputės 4500LM CANBUS 12-24V, 30W priešrūkiniams žibintamsMINI LASER LED sistema, tai naujos kartos LAZERINĖS LED Lemputės sukoncentruotos į tolimesnį matomumą naudojant priešrūkinius žibintus, skirtos sufokusuoti spindulį priešrūkiniame žibinte, net jeigu reflektorius yra nusidėvėjęs. Suteikiantis geresnį matomumą ir ..

H8 / H9 / H11 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams

19.00€

H8 / H9 / H11 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams H8 / H9 / H11 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams - skirtos tiek trumposioms, tiek ilgosioms, tiek rūko šviesoms. Nera jokių balastų ar laidų. Lengva įdiegti, nereikia nieko perdarinėti. Specifikacijos: CAN-BUS sistema: Nėra Lemputės korpusas aliuminio lydinio. ..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Kas yra h8 led lemputė?

Prieš pradėdami išsamiai aprašyti privalumus ir trūkumus, galbūt norėsite sužinoti šiek tiek daugiau apie šviesos diodus. Jei jau esate ekspertas, galite praleisti šį skyrių, o jei ne tai čia aptarsime bendrai led lemputes, bet daugiausiai aptarsime kaip veikia h8 lemputė .

LED reiškia šviesą skleidžiantį diodą. Anot Vikipedijos, „Diodas yra dviejų gnybtų elektroninis komponentas, kuris srovę praleidžia pirmiausia viena kryptimi“. Painoka? Gerai, suskaidysime viską detlaiau... Paprasčiau tariant, diodas yra įtaisas, leidžiantis elektros srovei tekėti viena kryptimi. Taip atsitinka, kad tam tikrų tipų dioduose, pagamintuose iš tam tikrų rūšių medžiagų, atsiranda fotonai (arba šviesos dalelės). Įdomu pažymėti, kad šviesos diodai veikia taip pat, kaip ir įprastos halogeninės ir kaitrinės lemputės. Tačiau šiuo atveju vietoj metalinės gijos elektros srovė eina per diodą, kuris skleidžia šviesą. Tačiau šviesos diodas nėra vienas diodas.

„LED H8“ priekinių žibintų pliusai automobiliams

Tiesa ta, kad LED žibintai turi daugybę privalumų. Tai rodo auganti tendencija, kad gamintojai pereina prie prabangių automobilių su LED apšvietimu. Paprastai automobilių pramonėje tendencijos prasideda prabangioje erdvėje BMW ar Mercedes modeliuose prieš pereinant prie žemesnės klasės prekių ženklų, todėl gerai spėti, kad netrukus bus gaminama daugiau žemos klasės automobilių su šviesos diodais, o tam bus nauodojama h8 tipo lemputės. Tiesą sakant, kai kurie mano, kad ateityje šviesos diodai bus įprastas dalykas. Vis didėjant energijos vartojimo efektyvumo technologijų poreikiui, šviesos diodai ir toliau įgis daugiau vertės kaip šviesos šaltinis.

H8 led lemputė ir jos privalumai

  • Tarnavimo trukmė: Geros kokybės h8 LED lemputės ir jų tarnavimo laikas gali būti 20 000 valandų. Tai 20 kartų ilgiau nei halogeninė lemputė.
  • Efektyvumas: Halogeninės lemputės gamina ne tik šviesą, bet ir daug šilumos. Paprastai tai nėra problema, tačiau švaistoma elektra. Kitaip tariant, vietoj visos elektros, kuri eina link šviesos, dalis jos sudeginama kaip šalutinis produktas. Kita vertus, šviesos diodai gamina labai mažai šilumos. Tai reiškia, kad jie sunaudos mažiau elektros energijos ir mažiau išeikvos akumuliatorių. Tiksliau, 260 proc. mažiau.
  • Ryškumas: nors paprastai ne tokie ryškūs kaip HID žibintai, šviesos diodai yra 275 proc. Ryškesni nei halogenai. Tiesą sakant, dauguma žmonių mano, kad šviesos diodai suteikia geresnę spalvą ir matomumą nei halogenai ar HID.
  • Dizainas: Kai kuriems žmonėms priekinis žibintas turėtų būti susijęs su praktiškumu. Kitiems unikalus ir patrauklus dizainas galėtų būti lemiamas veiksnys, nesautomobilių gamintojai kuria įdomių dizainų LED žibintus. Kita vertus, dėl jų lempučių dizaino halogenų ir HID meninis diapazonas yra ribotas.
  • Pritaikoma: bet ne tik atrodantys šauniai, bet ir šviesos diodų lankstumas suteikia dar vieną aspektą. Galimybė pakeisti žibintų išvaizdą ir funkcijas reiškia, kad galite juos pritaikyti atsižvelgdami į savo poreikius. Žinoma, norėdami tai padaryti, turėsite atlikti tam tikrus pakeitimus, todėl paprastam vartotojui tai gali būti nemenkas dalykas.
  • Patvarumas: Verta pastebėti, kad h8 lemputės ir šviesos diodai yra tvirtesni ir ilgaamžiškesni nei halogeniniai arba HID žibintai. Paprastai automobilio priekinių žibintų ilgaamžiškumas nėra didžiulis aspektas, tačiau verta apsvarstyti.
Tačiau, kaip ir visuose produktuose, LED žibintų naudojime yra keletas galimų trūkumų. Daugumą jų gali sušvelninti arba nusverti didžiulis LED žibintų privalumas. Tačiau prieš priimant sprendimus svarbu žinoti tiek pliusus, tiek minusus.

Trūkumai

Kaip tikriausiai supratote, šviesos diodai yra puikus, energiją taupantis automobilio žibintų variantas. Taigi jums gali kilti klausimas, kodėl nenaudoju šviesos diodų? Prieš klausdami savęs, galite apsvarstyti:
  • Kaina: Dėl technologijos naujumo ir santykinio dizaino sudėtingumo šviesos diodai kainuoja daugiau nei jų halogeniniai analogai, kitaip sakant h8 led kaina yra didesnė, bet įvertinus nauda sąžininga. Tačiau dėl didėjančio populiarumo LED žibintai kasmet pigėja. Be to, dėl pailgėjusios gyvenimo trukmės šviesos diodai ilgainiui gali sutaupyti daug laiko ir pinigų.
  • Papildomi komponentai: nors šviesos diodai neskleidžia šilumos, jie gamina nedidelį kiekį šilumos kur praeina elektra. Tai reiškia, kad norint apsaugoti kitas dalis ir mazgus, jiems reikia papildomo aušinimo komponento. Tai yra viena iš papildomų šviesos diodų išlaidų priežasčių.
  • Kokybės skirtumai: Verta paminėti, kad dėl daugybės gamintojų, kurie šiuo metu gamina LED žibintus, gali būti didelis kokybės skirtumas. Tai gali turėti įtakos viskam, pradedant efektyvumu ir gyvenimo trukme, baigiant bendru ryškumu ir galimybe apšviesti zoną. Svarbu nepamiršti naudoti patikimą prekės ženklą.

Apibendrinant

Žinome, kad šviesos diodai yra ateitis ir dėl geros priežasties. Tai puiki technologija, efektyvi ir ilgainiui sutaupys daug laiko ir pinigų tad jei susidomėjote galite kreiptis, nes mes pateikiame vienas geriausių H8 led lempučių , esančių Lietuvos rinkoje, už puikią kainą

led, lemputes, LED