LED Prožektoriai

Galingi LED Prožektoriai

Kokybiški LED Prožektoriai / Žibintuveliai pakraunami , ant galvos, pastatomi skirti automobilių remonto dirbtuvėms, namams, darbui, įvairiu dydžių ir galingumų.

Peržiūra:
-29%

Mini LED Žibintuvėlis 5W 2000LM Reguliuojamas Spindulys

11.99€ 17.00€

Mini LED Žibintuvėlis 5W 2000LM Reguliuojamas Spindulys Mini ryškus LED prožektorius žibintuvelis. Šviesumas iki 2000 liumenu (MAX). Reguliuojamas fokusavimas ilgesniam arba trumpesniam ruožo apšvietimui. Prožektorius turi šone sąvaržą patogiam nešiojimui. Galimas pritaikymas medžioklėje, dviračiui, kalnams, stovyklavimui ir kitoms lauko veikloms..

-40%

LED Žibintuvėlis T6 600LM 2000mAh Pakraunamas Reguliuojamas Spindulys

8.99€ 15.00€

Galingesnis žibintuvelio modelis su T6 diodu, ryškus itin kompaktiškas žibintuvelis su USB įkrovimu ir reguliuojamu priartinimu! Jis turi papildomą diodų skydeli lempos korpuse, todel ji galima naudoti kaip stovyklavimo lempą.Žibintuvelis puikiai tiks bet kokio tipo turizmui, kelionėms, namams ir vasarnamiams, padės remontuojant automobilius, žvejo..

LED Žibintuvėlis XPE+COB 1000LM Pakraunamas Reguliuojamas Spindulys

12.00€

Galingesnis žibintuvėlio modelis su XPE+COB diodu, ryškus itin kompaktiškas žibintuvėlis su USB įkrovimu ir reguliuojamu priartinimu! Jis turi papildomą diodų skydelį lempos korpuse, todėl jį galima naudoti kaip stovyklavimo lempą.Žibintuvėlis puikiai tiks bet kokio tipo turizmui, kelionėms, namams ir vasarnamiams, padės remontuojant automobilius, ..

-33%

Mini LED Žibintuvėlis 3800LM, Reguliuojamas Spindulys

9.99€ 15.00€

Mini LED Žibintuvėlis 5W 3800LM Pakraunamas,Reguliuojamas Spindulys Mini ryškus LED prožektorius žibintuvelis. Šviesumas iki 3800 liumenu (MAX). Reguliuojamas fokusavimas ilgesniam arba trumpesniam ruožo apšvietimui. Prožektorius turi šone sąvaržą patogiam nešiojimui. Galinga ilgai laikanti baterija. Galimas pritaikymas medžioklėje, dviračiui, ka..

-17%

Galingas LED Žibintuvėlis 12000LM Pakraunamas, Reguliuojamas Spindulys

19.99€ 24.00€

Galingas LED Žibintuvėlis 12000LM Pakraunamas, Reguliuojamas Spindulys Galingas ryškus LED prožektorius žibintuvelis. Šviesumas iki 12000 liumenu (MAX). Reguliuojamas fokusavimas ilgesniam arba trumpesniam ruožo apšvietimui. Prožektorius turi šone sąvaržą patogiam nešiojimui. Galimas pritaikymas medžioklėje, dviračiui, kalnams, stovyklavimui ir k..

Galingas LED Žibintuvėlis XHP90.2 Pakraunamas, Reguliuojamas Spindulys

70.00€

Galingas LED Žibintuvėlis XHP90.2 Pakraunamas, Reguliuojamas Spindulys Aukščiausios kokybės ir didžiausio galingumo rinkoje produktas, turintis naujos kartos integruotą XHP90.2 LED sistemą, medžioklinis tolimo matumomo prožektorius žibintuvėlis. Reguliuojamas fokusavimas ilgesniam arba trumpesniam ruožo apšvietimui, Galinga ilgai laikanti baterija..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)


LED prožektoriai ir halogeniniai prožektoriai

Dėl daugybės privalumų vis daugiau žmonių šiais laikais renkasi LED apšvietimą. Geriausias būdas suprasti, kodėl LED prožektoriai yra geresnis pasirinkimas, yra palyginti jį su halogeniniu prožektoriumi. Vienas didžiausių LED prožektoriaus privalumų yra tas, kad jis tarnauja daug ilgiau. Tai reiškia, kad jums nereikės taip dažnai pirkti naujo led prožektoriaus, o tai taip pat leidžia sutaupyti pinigų. Tokio tipo led prožektoriai taip pat geriau naudoja elektros. Jie iš tikrųjų naudoja mažiau elektros energijos nei halogeniniai prožektoriai. Nors LED prožektoriai kainuoja šiek tiek brangiau, su jais vis tiek sutaupysite pinigų energijos išlaidoms.

LED prožektorius pranašumas

Be to, LED prožektorius yra gerokai ryškesnis už kitų tipų žibintus, todėl jis gali atlikti tą patį darbą kaip du ar trys halogeniniai prožektoriai. Žinoma, kiekvienas žino, kad naudoti mažiau šviesų reiškia taupyti elektros energiją. Todėl šiais sunkiais ekonominiais laikais vis daugiau žmonių renkasi LED prožektorius savo verslo ir namų apšvietimo reikmėms. Nepamirškite, kad šio tipo prožektoriai gali apšviesti didelį plotą, o tai reiškia mažiau tamsių šešėlių. Tai ypač svarbu, jei prožektorius skirtas apšviesti teritoriją, kurioje vakare vyksta didelis eismas ir net atvyksta bei išvyksta žmonės.

Led prožektoriaus veikimas ir energija

LED apšvietimo sistemose taip pat naudojamas aušinimo mechanizmas, kai į prožektorių konstrukciją įtraukiamas ventiliacijos riebokšlis. Šviestuvo viduje esantis oro slėgis palaikomas taip, kad atitiktų išorinės aplinkos oro slėgį. Todėl LED žibintai, palyginti su tradiciniais žibintais, taip pat skleidžia mažai šilumos. Tai reiškia, kad prietaiso spinduliuojama energija optimaliai išsaugoma net ir šaltomis žiemomis. Tokiu būdu veiksmingai sulaikomas kenksmingų spindulių, pavyzdžiui, infraraudonųjų ir ultravioletinių spindulių, skleidimas. Kitas svarbus LED lempučių naudojimo privalumas yra tas, kad jos sunaudoja mažiau energijos, palyginti su kitomis panašiems tikslams naudojamomis apšvietimo sistemomis. Pavyzdžiui, kabinos LED prožektorius sunaudoja tik apie 20 % energijos, kurios reikia 55 vatų halogeninei lempai įžiebti. Ši šviesa imituoja visas teigiamas halogeninės lemputės savybes, tačiau jai veikti reikia mažiau energijos, o tai yra gana ekonomiška. Dėl to LED lemputės yra ekologiškesnės nei dauguma kitų apšvietimo sistemų.

Galingas apšvietimas

Tai suteikia daug daugiau galimybių žmonėms, kuriems reikia galingo apšvietimo, ypač tose vietose, kur bus daug eismo. Tokio tipo prožektoriai taip pat veikia daug ilgiau, todėl jų nereikia taip dažnai keisti. Tai puikiai tinka tiems, kurie juos įrengia verslo vietose ir palieka įjungtus naktį. Greičiausiai LED prožektorius veiks visą naktį, o halogeninis prožektorius gali perdegti. Į tai labai svarbu atsižvelgti, ypač jei šalia nėra žmogaus, kuris galėtų stebėti šviesą naktį. Jie sutaupo daug pinigų, nes nesunaudoja tiek daug energijos, o tai svarbu kiekvieno biudžetui. Šie prožektoriai taip pat skleidžia daug ryškesnę šviesą, todėl apšviečiamas didesnis plotas. Taigi, jei norite sutaupyti pinigų, energijos ir gauti daugiau šviesos, dabar pats laikas apsvarstyti galimybę halogeninius prožektorius pakeisti LED prožektoriais.

Geriausi LED prožektoriai

Taigi savo apšvietimo poreikiams tenkinti įsigykite led prožrektorius, kurie apšviečia geriausiai, apšviečia didesnį plotą ir taupo energiją. Jie taip pat yra ekologiški, o tai svarbu, jei nenorite kenkti aplinkai. Jų nereikia prižiūrėti ir jie veiks labai ilgai, todėl jums nereikės nerimauti, kad LED prožektoriai jus nuvils. Pirmą kartą pasirinkite geriausius ir jums nebereikės svarstyti, ar nereikėjo rinktis kitaip.  
LED, Prožektoriai