Priekinės vaizdo kameros

Priekinės vaizdo kameros neįtikėtinai greitai buvo pamėgtos automobilių savininkų ir naudotojų dėl savo teikiamų privalumų. Kiekvienam automobilio modeliui tinkanti kamera yra skirta fiksuoti realų, automobilio išorėje esamuoju laiku vykstantį vaizdą ir perduoti šią informaciją vairuotojui. Ji automobilio naudotojui tiek vairavimo, tiek parkavimo procesą padaro daug paprastesniu, greitesniu ir neabejotinai – saugesniu.

Peržiūra:
-20%

Vaizdo registratorius veidrodis DVR FULL HD 1080P

39.99€ 50.00€

Vaizdo registratorius veidrodis DVR FULL HD 1080P Vaizdo registratorius veidrodis DVR FULL HD 1080P - montuojamas ant mašinos veidrodėlio užima mažiau vietos nei standartiniai prie stiklo klijuojami registratoriai. Filmavimo plotis 170° Veidrodyje įmontuotas 2,8 colių TFT ekranas.Ypatybės:Ciklinis įrašymas - užsipildžius a..

Priekinio ir Galinio vaizdo kamera su tvirtinimu be apšvietimo apvali

32.00€

Priekinio ir Galinio vaizdo kamera su tvirtinimu be apšvietimo apvali Automobilio galinio vaizdo kamera apvali su tvirtinimu , atstumo rėmeliu be apšvietimo. Specifikacijos: Raiška pixeliais: 656*492 Video: 1.0VP-P, 75 OHM Darbinė temperatūra -20 ℃ ~ + 75 ℃, RH95% MAX Laikymo temperatūra -40 ° C to 85 ° C, RH 95% MAX TV sistema: NTSC Gamm..

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Neretai vairuotojai klausia – o kam reikalingos priekinės vaizdo kameros? Ir ar jų įsigijimas išties naudingas? Nors galima sutikti, jog tai yra įtaisas, be kurio apsieina dauguma Lietuvos vairuotojų, tačiau kiekvienas, vos išbandęs priekinės kameros privalumus, vėliau sunkiai supranta, kaip anksčiau galėjo be jų apsieiti. Kitaip tariant, šių vaizdo kamerų nauda nepalieka abejingais.

Visais metų laikais naudotinos vaizdo kameros yra įprastai montuojamos automobilių, autobusų, sunkvežimių ar kitų transporto priemonių priekinėje dalyje. Dauguma jų suteikia galimybę vairuotojui matyti tai, kas vyksta jo naudojamos transporto priemonės priekyje apytiksliai 160-180 laipsnių kampu. Tokia, nesunkiai įmontuojama kamera, reikšmingai pagerina vairuotojo automobilio priekinės dalies matomumo lauką ir leidžia matyti, kas vyksta esamuoju laiku transporto priemonės išorėje, kuri vairuotojui nėra matoma.

Tokiu būdu yra palengvinamas vairavimo, įsukimo į siaurą kelią, apsisukimo ribotose vietose ar parkavimosi procesą. Jų pagalba vairuotojas nebeturi dvejonių keliančiose situacijose išlipti iš automobilio, kad įsitikintų, jog važiuoti toliau – saugu. Taip pat ir išvengia būtinybės prašyti pagalbos keleivių ar kitų asmenų. Juk atstumą jis puikiai mato ir pats, o tai reiškia, kad gali drąsiai priimti atitinkamus sprendimus vienoje ar kitoje situacijoje vairuojant. Tokiu būdu priekinės vaizdo kameros leidžia ir apsaugoti aplinkinių turtą. Ypatingai tais atvejais, kai automobilio ar kitos transporto priemonės gabaritai nėra įprasti vairuotojui.

Priekinės, vaizdo, kameros