LED Tvirtinimai ir Laidai internetu už geriausią kainą pas mus!

LED Tvirtinimai ir Laidai

Išsirinkite geriausių gamintojų LED Tvirtinimus ir Laidus. LED Tvirtinimai ir Laidai internetu už gerą kainą tik mūsų internetinėje parduotuvėje!

Peržiūra:

LED BAR Žibintu ijungimo laidu komplektas 12V iki 180w

20.00€

Žibintų tvirtinimo laikiklis vietoj numerio rėmelio su lanku Gali Buti Pritaikytas 24v rėlei. Rekomenduojama naudoti su žibintais iki 180w Saugiklinė su keiciamu saugikliu 2m Laido Ijungimo/Išjungimo mygtukas Tinkamas 12V LED barams, darbo sviesoms, priešrūkiniams žibintams ir kt. Apsauga nuo trumpojo jungimo Universalus tinkantis visiems..

Žibintų tvirtinimo laikikliai 76-81mm vamzdžiui

30.00€

Žibintų tvirtinimo laikikliai 76-81mm vamzdžiui Žibintų tvirtinimo laikikliai 76-81mm vamzdžiui - skirti papildomiems LED, LED BAR, Offroad ar darbo žibintams tvirtinti ant vamzdžių, priekinių ar stogo lankų, stogo bagažinių ir kt. automobilio vietų. Laikikliai puikiai tiks bet kokiems žibintams ir automobiliams. Juos lengva montuoti. Jie yra ilga..

Žibintų tvirtinimo laikikliai 66-71mm vamzdžiui

27.00€

Žibintų tvirtinimo laikikliai 66-71mm vamzdžiui Žibintų tvirtinimo laikikliai 66-71mm vamzdžiui - skirti papildomiems LED, LED BAR, Offroad ar darbo žibintams tvirtinti ant vamzdžių, priekinių ar stogo lankų, stogo bagažinių ir kt. automobilio vietų. Laikikliai puikiai tiks bet kokiems žibintams ir automobiliams. Juos lengva montuoti. Jie yra ilga..

45mm Žibintų tvirtinimo laikiklis vamzdžiui

14.50€

Žibintų tvirtinimo laikiklis 45mm vamzdžiui Žibintų tvirtinimo laikiklis 45mm vamzdžiui - skirti papildomiems LED, LED BAR, Offroad ar darbo žibintams tvirtinti ant vamzdžių, priekinių ar stogo lankų, stogo bagažinių ir kt. automobilio vietų. Laikikliai puikiai tiks bet kokiems žibintams ir automobiliams. Juos lengva montuoti. Jie yra ilgaamžiai i..

51mm Žibintų tvirtinimo laikiklis vamzdžiui

12.00€

Žibintų tvirtinimo laikiklis 51mm vamzdžiui Žibintų tvirtinimo laikiklis 51mm vamzdžiui - skirti papildomiems LED, LED BAR, Offroad ar darbo žibintams tvirtinti ant vamzdžių, priekinių ar stogo lankų, stogo bagažinių ir kt. automobilio vietų. Laikikliai puikiai tiks bet kokiems žibintams ir automobiliams. Juos lengva montuoti. Jie yra ilgaamžiai i..

38mm Žibintų tvirtinimo laikiklis vamzdžiui

15.00€

Žibintų tvirtinimo laikiklis 38mm vamzdžiui Žibintų tvirtinimo laikiklis 38mm vamzdžiui - skirti papildomiems LED, LED BAR, Offroad ar darbo žibintams tvirtinti ant vamzdžių, priekinių ar stogo lankų, stogo bagažinių ir kt. automobilio vietų. Laikikliai puikiai tiks bet kokiems žibintams ir automobiliams. Juos lengva montuoti. Jie yra ilgaamžiai i..

32mm Žibintų tvirtinimo laikiklis vamzdžiui

14.00€

Žibintų tvirtinimo laikiklis 32mm vamzdžiui Žibintų tvirtinimo laikiklis 32mm vamzdžiui - skirti papildomiems LED, LED BAR, Offroad ar darbo žibintams tvirtinti ant vamzdžių, priekinių ar stogo lankų, stogo bagažinių ir kt. automobilio vietų. Laikikliai puikiai tiks bet kokiems žibintams ir automobiliams. Juos lengva montuoti. Jie yra ilgaamžiai i..

Žibintų tvirtinimo laikiklis vietoj numerio rėmelio su lanku

29.00€

Žibintų tvirtinimo laikiklis vietoj numerio rėmelio su lanku Rėmelis tvirtinamas vietoje valstybinio numerio vietoje.. Su šiuo žibinto tvirtinimo laikikliu galite pritvirtinti bet koki žibintą be papildomų papildomu pastangų. Specifikacijos: Laikiklis iš plieno Laikiklis skirtas į numerių vietą po valstybiniu numeriu Juodos spalvos Galima..

Šiluminė Varža 12V 50W 6Ohm LED Klaidų Šalinimui

5.00€

Šiluminė Varža 12V 50W 6Ohm LED Klaidų Šalinimui Šiluminė Varža 12V 50W 6Ohm LED Klaidų Šalinimui - Tai aukštos kokybės šiluminė varža 12V. Ji gali buti panaudota automobilių posukio signalo ar LED lempučių idiegimui. Taip pat išsprendžia dažno mirgsėjimo įstačius LED lemputes į posūkius problemą. Pašalina klaidą atsiradusia ant prietaisų skydelio..

LED BAR Žibintu įjungimo laidu komplektas 12V iki 300w

25.00€

LED BAR Žibintu įjungimo laidu komplektas 12V iki 300w Gali Buti Pritaikytas 24v rėlei. Rekomenduojama naudoti su žibintais iki 300w Saugiklinė su keiciamu saugikliu 2m Laido Įjungimo/Išjungimo mygtukas Tinkamas 12V LED barams, darbo sviesoms, priešrūkiniams žibintams ir kt. Apsauga nuo trumpojo jungimo Universalus tinkantis visiems autom..

LED BAR Žibintu įjungimo laidu komplektas 12V iki 400w

27.00€

LED BAR Žibintu įjungimo laidu komplektas 12V iki 400w Gali Buti Pritaikytas 24v rėlei. Rekomenduojama naudoti su žibintais iki 400w Saugiklinė su keiciamu saugikliu 2m Laido Įjungimo/Išjungimo mygtukas Tinkamas 12V LED barams, darbo sviesoms, priešrūkiniams žibintams ir kt. Apsauga nuo trumpojo jungimo Universalus tinkantis visiems autom..

LED BAR Žibintu įjungimo laidų komplektas 12V iki 600w

28.00€

LED BAR Žibintu įjungimo laidų komplektas 12V iki 600w Gali Buti Pritaikytas 24v rėlei. Rekomenduojama naudoti su žibintais iki 600w Saugiklinė su keiciamu saugikliu 2m Laido Įjungimo/Išjungimo mygtukas Tinkamas 12V LED barams, darbo sviesoms, priešrūkiniams žibintams ir kt. Apsauga nuo trumpojo jungimo Universalus tinkantis visiems autom..

88mm Magnetiniai Žibintų tvirtinimo laikikliai

52.00€

88mm Žibintų tvirtinimo laikikliai magnetiniai Žibintų tvirtinimo laikikliai 88mm skersmens magnetais - skirti papildomiems LED, LED BAR, Offroad ar darbo žibintams turintiems šoninį tvirtinimą. Laikikliai skirti tvirtinti ant metalinio paviršiaus, stogo, kapoto ar kt. Laikikliai puikiai tiks bet kokiems žibintams ir automobiliams. Juos lengva mon..

-27%

88mm Magnetiniai Žibintų apatinio tvirtinimo laikikliai

39.99€ 55.00€

88mm Žibintų apatinio tvirtinimo laikikliai magnetiniai Žibintų tvirtinimo laikikliai 88mm skersmens magnetais - skirti papildomiems LED, LED BAR, Offroad ar darbo žibintams turintiems apatiniį tvirtinimą. Laikikliai skirti tvirtinti ant metalinio paviršiaus, stogo, kapoto ar kt. Laikikliai puikiai tiks bet kokiems žibintams ir automobiliams. Juos..

Žibintų tvirtinimo laikikliai variklio dangčiui 56mm

25.00€

Žibintų tvirtinimo laikikliai variklio dangčiui 56mm Žibintų tvirtinimo laikikliai 56mm ilgio - skirti papildomiems LED, LED BAR, Offroad ar darbo žibintams turintiems apatiniį tvirtinimą. Laikikliai skirti tvirtinti ant kapoto ar kt. Laikikliai puikiai tiks bet kokiems žibintams ir automobiliams. Juos lengva montuoti. Jie yra stiprus ir labai pat..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 21 (2 puslapių)

Led žibintų laidai ir tvirtinimas

Led tvirtinimai ir laidai ir svarbi dalis kai norite LED žibintus pajungti savo automobilyje. LED žibintų pajungimo procesas kartais būna sudėtingas, jei nesilaikoma teisingų priemonių ir veiksmų. Šiam procesui reikalingas visiškas tikslumas, nurodant LED lempučių, kurias norite pajungti, skaičių ir kartu grandinės vertes. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į įtampą, srovę ir varžą, jei norite, kad jūsų grandinė veiktų. Jungtys taip pat turėtų būti švarios ir patartina naudoti subtilias dalis.

Led laidai

Prieš atlikdami bet kokį sujungimą, nuspręskite, kiek šviesos diodų ketinate jungti laidais. Turėdami tinkamą maitinimą, galėsite jų naudoti tiek, kiek norite, nes jiems reikia nedaug energijos. Naudojant šiuos gaminius, reikia atsižvelgti į vieną dalyką - specifikacijas.

Led žibintai

Ar jums kyla sunkumų montuojant LED žibintus po automobiliu į savo transporto priemonę? O gal tiesiog nežinote, kur yra visi automobilio žibintų laidai? Parodysime jums visus šio tipo įrengimo, kuris, kaip turėčiau paminėti, yra sukurtas atsižvelgiant į naujokus, ypatumus. Pirmas dalykas, kurį turėsite padaryti montuodami LED žibintus po automobiliu, yra rasti vietą, kur norite montuoti LED lemputes. Atlikdami montavimo dalį, būtinai turėkite omenyje jų vietą, kad galėtumėte numatyti tinkamą tvirtninamų laidų ilgį. Idealu sumontuoti LED lemputes taip, kad jos būtų išdėstytos centre tarp viso automobilio ilgio, kad atrodytų optimaliai. Lemputės turėtų būti išdėstytos ant transporto priemonės važiuoklės taip, kad jų nesimatytų. Dabar, prieš pradėdami montavimą ir skylių gręžimą, turėsite atjungti akumuliatorių. Tai padarykite atjungdami neigiamą akumuliatoriaus laidą. Įrengiant šį led žibintų po automobiliu montavimą pirmiausia reikia atjungti akumuliatorių saugumo sumetimais ir tam, kad "neužtrumpintumėte" automobilio laidų.

Priekinių žibintų LED lempučių efektyvumas

Viena iš sričių, kurioje apšvietimo gamintojai atliko daugiausiai mokslinių tyrimų ir plėtros, yra standartinių priekinių žibintų lempučių efektyvumo gerinimas. Tai ypač svarbu, jei atsižvelgsime į tai, kad visi vairuotojai puikiai supranta, jog reikia efektyvių priekinių žibintų, ypač kai važiuojate tamsiais keliais, kuriuose aplinkos šviesos labai mažai. Greta esamų automobilių priekinių žibintų lempučių, kurių galia yra apie 55 W, o šviesai generuoti naudojamos halogeninės dujos, dabar galima rasti ir antrinės rinkos aukštos kokybės lempučių. Nors šios patobulintos priekinių žibintų lemputės gali atrodyti gana brangios, palyginti su standartinėmis lemputėmis, jų poveikis automobilio šviesoms tikrai atsipirks.

Xenon led

Šios naujos lemputės vadinamos xenon lemputėmis ir yra santykinai nauja inovacija vairuotojams, norintiems patobulinti savo automobilio lemputę. Nors šios atnaujintos xenon lemputės atrodo identiškai standartinėms halogeninėms lemputėms, jų gamybos technologija ir medžiagos yra gerokai pranašesnės, o tai įrodo puikus jų veikimas. Vietoj halogeninių dujų jose naudojamas suslėgtas ksenonas, o tiksliai sukonstruotas kaitinimo siūlas optimizuotas taip, kad lemputė skleistų maksimalų šviesos kiekį. Atlikus bandymus šios ksenoninės automobilinės lemputės gali išgauti beveik dvigubai daugiau šviesos, nei galima tikėtis iš standartinės lemputės, todėl sukuriamas ilgesnis šviesos pluoštas. Nors šiose lemputėse naudojama gana pažangi technologija, jose vis dar naudojamas tokio paties tipo pagrindas kaip ir standartinėse lemputėse, todėl jos lengvai įsistato į standartinio dydžio lemputės laikiklį, o tai reiškia, kad jums neprireiks įrankių dėžės ir lituoklio, kad jas sumontuotumėte. Galiausiai reikia atkreipti dėmesį į tai, kad šios automobilių lemputės buvo patikrintos ir išbandytos, kad būtų įteisintos viešuosiuose keliuose, todėl šias naujas priekinių žibintų lemputes galite sumontuoti nesijaudindami, kad tai turės įtakos jūsų draudimui.      
LED, Tvirtinimai, Laidai