FM Moduliatoriai

Kam reikalingas FM moduliatorius? Radijas negroja norimų dainų? Ar norėtumėte pasiklausyti savo dainų? FM  moduliatoriai yra sprendimas. Fm moduliatoriai ypač naudingi automobiliuose su senesniais radijo imtuvais be "Bluetooth" ir aux įvesties. Čia pateikiami geros kokybės FM moduliatoriai už gerą kainą, prašome rinktis iš daugybės modelių. Negali pasirinkti, mes jums padėsime.

Peržiūra:
-38%

Automobilinis FM Moduliatorius / Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / Micro SD

13.50€ 21.90€

Automobilinis FM Moduliatorius - Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / Micro SD Automobilinis FM moduliatorius - laisvų rankų įranga, tai puikus papildymas kiekviename automobilyje. Jūs galėsite netik klausytis muzikos tiesiai iš savo telefono, bet ir atsiliepinėti skambučius.Specifikacijos:Voltažas: 12V-24VVeikimo ribos: 9-26VUSB1: 5V/2.1AUSB2:..

-22%

Automobilinis FM Moduliatorius / Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / Apvalus

16.99€ 21.90€

Automobilinis FM Moduliatorius - Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB Apvalus Automobilinis FM moduliatorius - laisvų rankų įranga, tai puikus papildymas kiekviename automobilyje. Jūs galėsite netik klausytis muzikos tiesiai iš savo telefono, bet ir atsiliepinėti skambučius.Specifikacijos:Voltažas: 12V-24VVeikimo ribos: 9-26VUSB1: 5V/3.6AUSB2: 5V..

Automobilinis FM Moduliatorius / Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / SD / Apvalus

20.00€

Automobilinis FM Moduliatorius - Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / MICRO SD Apvalus Automobilinis FM moduliatorius - laisvų rankų įranga, tai puikus papildymas kiekviename automobilyje. Jūs galėsite netik klausytis muzikos tiesiai iš savo telefono, bet ir atsiliepinėti skambučius.Specifikacijos:Voltažas: 12V-24VVeikimo ribos: 9-26VUSB1: 5V/3..

Automobilinis FM Moduliatorius / Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / SD / 3.1A

17.00€

Automobilinis FM Moduliatorius - Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / MICRO SD / 3.1A Automobilinis FM moduliatorius - laisvų rankų įranga, tai puikus papildymas kiekviename automobilyje. Jūs galėsite netik klausytis muzikos tiesiai iš savo telefono, bet ir atsiliepinėti skambučius.Specifikacijos:Voltažas: 12V-24VVeikimo ribos: 9-26VUSB1: 5V/3...

Automobilinis FM Moduliatorius / Aux / Bluetooth / USB / SD / 1A

11.00€

Automobilinis FM Moduliatorius - Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / MICRO SD / 1A Automobilinis FM moduliatorius - laisvų rankų įranga, tai puikus papildymas kiekviename automobilyje. Jūs galėsite netik klausytis muzikos tiesiai iš savo telefono, bet ir atsiliepinėti skambučius.Specifikacijos:Voltažas: 12V ( Tik 12V)Veikimo ribos: 9-12VUSB1: ..

Automobilinis FM Moduliatorius / Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / TF / 3.1A

16.00€

Automobilinis FM Moduliatorius - Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / TF / 3.1A Automobilinis FM moduliatorius - laisvų rankų įranga, tai puikus papildymas kiekviename automobilyje. Jūs galėsite netik klausytis muzikos tiesiai iš savo telefono, bet ir atsiliepinėti skambučius.Specifikacijos:Voltažas: 12V-24VVeikimo ribos: 9-26VUSB1: 5V/1AUSB2: ..

Automobilinis FM Moduliatorius / Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / MP3 / 3.4A

24.00€

Automobilinis FM Moduliatorius - Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / TF / 3.4A Automobilinis FM moduliatorius - laisvų rankų įranga, tai puikus papildymas kiekviename automobilyje. Jūs galėsite netik klausytis muzikos tiesiai iš savo telefono, bet ir atsiliepinėti skambučius.Specifikacijos:Voltažas: 12V-24VVeikimo ribos: 9-26VUSB: 5V/3.4A , sk..

-20%

Automobilinis FM Moduliatorius / Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / Juodas

15.99€ 20.00€

Automobilinis FM Moduliatorius - Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB Apvalus Automobilinis FM moduliatorius - laisvų rankų įranga, tai puikus papildymas kiekviename automobilyje. Jūs galėsite netik klausytis muzikos tiesiai iš savo telefono, bet ir atsiliepinėti skambučius.Specifikacijos:Voltažas: 12V-24VVeikimo ribos: 9-26VUSB1: 5V/3.1AUSB2: 5V..

Automobilinis FM Moduliatorius / Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / SD / 3.4A PRO

17.00€

Automobilinis FM Moduliatorius - Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / MICRO SD / 3.4A PRO Automobilinis FM moduliatorius - laisvų rankų įranga, tai puikus papildymas kiekviename automobilyje. Jūs galėsite netik klausytis muzikos tiesiai iš savo telefono, bet ir atsiliepinėti skambučius.Specifikacijos:Voltažas: 12V-24VVeikimo ribos: 9-26VUSB1: 5..

Automobilinis FM Moduliatorius / Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / SD / 3.1A PRO

18.00€

Automobilinis FM Moduliatorius - Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / MICRO SD / 3.1A PRO Automobilinis FM moduliatorius - laisvų rankų įranga, tai puikus papildymas kiekviename automobilyje. Jūs galėsite netik klausytis muzikos tiesiai iš savo telefono, bet ir atsiliepinėti skambučius.Specifikacijos:Voltažas: 12V-24VVeikimo ribos: 9-26VUSB1: 5..

-20%

Automobilinis FM Moduliatorius / Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / TF / 3.1A PRO

19.99€ 25.00€

Automobilinis FM Moduliatorius - Laisvų Rankų Įranga / Bluetooth / USB / MICRO TF / 3.1A PRO Automobilinis FM moduliatorius - laisvų rankų įranga, tai puikus papildymas kiekviename automobilyje. Jūs galėsite netik klausytis muzikos tiesiai iš savo telefono, bet ir atsiliepinėti skambučius.Specifikacijos:Voltažas: 12V-24VVeikimo ribos: 9-26VUSB1: 5..

-38%

Mini AUX FM Moduliatorius 3.5mm MP3

9.99€ 16.00€

Automobilinis Mini AUX FM Moduliatorius 3.5mm MP3 Automobilinis FM moduliatorius - laisvų rankų įranga, tai puikus papildymas kiekviename automobilyje. Jūs galėsite netik klausytis muzikos tiesiai iš savo telefono, bet ir atsiliepinėti skambučius.Apibūdinimas:Tipas: FM moduliatoriusMedžiaga: plastikasPrekės spalva: juodaPerdavimo dažnis: 87,5–108,..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)

Beveik visi turi mėgstamas dainas, tačiau jis radijuje grojamos retai. Vienas iš sprendimų yra MP3 grotuvas, kuriame norimus muzikos takelius galima išsaugoti ir vėliau atkurti. Tačiau kiekvienas, norintis automobilyje naudoti savo MP3 grotuvą, susiduria su problema, kad tam reikia naudoti ausines, bet tai yra labai prastas pasirinkimas, nes bus sudėtinga sutelkti dėmesį vairuojant.Naujesniuose automobiliuose kabelis dažnai jau yra integruotas, o tai leidžia prijungti MP3 grotuvą per įvesties liniją. Tačiau ne visi automobiliai turi šią galimybę, tačiau čia yra sprendimas vadinamas FM moduliatoriumi.

Dalykai, kuriuos reikia žinoti apie FM moduliatorius

FM moduliatoriai yra garso signalų keitikliai . Jie padeda tais atvejais, kai laikmenos šaltinio negalima tiesiogiai prijungti prie radijo imtuvo, nes radijuje kaip atkūrimo įrenginyje trūksta šiuolaikinių sąsajų, tokių kaip USB ar „Bluetooth“. Dažnai tai yra senesnės automobilių radijo imtuvai, kuriuos reikia modifikuoti. Teoriškai FM moduliatorius taip pat veikia kartu su kitais radijo imtuvais, tokiais kaip hi-fi sistemos .

Ką reiškia FM moduliatorius?

FM reiškia dažnio moduliaciją. Terminas „moduliatorius“ kilęs iš lotynų kalbos ir reiškia kažką panašaus į perdavimą ar siuntimą. Anglų kalba moduliatorius reiškia moduliatorių arba keitiklį.

Dažnio keitimo parinktys

Daugelis FM siųstuvų leidžia keisti dažnį pagal savo norus, jei garso signalus trikdo sutampančios radijo bangos. Laisvo dažnio paiešką galima atlikti rankiniu būdu, dažniausiai tai daroma automatiškai.

Ekranas ir valdymas

FM moduliatorius gali turėti galimybę ant ekrano atvaizduoti dažnio signalą. Be to, daugelyje fm modiliatorių yra daugybė ir kitų rodiklių , pavyzdžiui, kuris medijos šaltinis šiuo metu grojamas, arba skambučių pranešimai, jei vairuojama su laisvų rankų įranga. Patarimas : Jei moduliatorius dažnai naudojamas tuose pačiuose regionuose, verta naudoti dažnių atmintį, kuri prisimena tinkamus dažnius.

Maitinimo šaltinis

Paprastai FM moduliatoriai turi cigarečių žiebtuvėlių jungtį - 12 V maitinimo šaltinį iš automobilio akumuliatoriaus . Kita vertus, jei norite namuose valdyti FM moduliatorių , kurio įprastinė tinklo įtampa yra 230 V , rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į atitinkamas jungtis arba įsigykite maitinimo šaltinio adapterį.

Klausimai ir atsakymai

Svarbu mokėti išsaugoti norimus dažnius, nes priešingu atveju jie bus ištrinti iškart po išjungimo. Ypač, kai tuo pačiu maršrutu keliaujama reguliariai, kur kas patogiau ir saugiau, kai galima pasirinkti norimus dažnius vos keliais mygtukų paspaudimais. Taip pat naudinga funkcija yra automatinė FM paieška, kuri ieško laisvų dažnių ir persijungia į juos kai reikia.

Garso Kokybė

Triukšmas gali pabloginti garsą. Radijo moduliatorius, sumažins šiuos nemalonius garsus, ir pagerina garsą. Jei kokybė per prasta, naudinga perjungti FM moduliatorių iš stereo į mono. Be abejo, monofoninis garsas yra daug blogesnis nei muzikos, o ne stereofoninis priėmimas, tačiau klausant , pavyzdžiui, garso knygoms, kokybės praradimas nėra per didelis. Ekvalaizeris taip pat padeda pagerinti garso kokybę. Galite individualiai reguliuoti FM siųstuvo garsą.

Ekranas

Be nustatytų dažnių, ekrane taip pat gali būti rodoma papildoma informacija apie grojamas dainas. Prietaisai, perduodami šią informaciją automobilio radijui per radijo duomenų sistemą yra dar geresni, todėl ją skaityti jums bus dar patogiau.

Jungtys

Dauguma FM siųstuvų turi mini lizdo jungtis. Tačiau paprastai MP3 grotuvai turi USB jungtį, kuri taip pat tinka įkrauti akumuliatorių. Prieš prijungiant prietaisą, reikia patikrinti, ar radijo FM moduliatorius gali suteikti reikiamą energiją. Saugiklis apsaugo nuo įtampos svyravimų. „ Apple “ „iPod “ įrenginiams , kurie turi tik prijungimo jungtį, yra specialių įrenginių, kuriuos tada galima naudoti tik su atitinkamais „Apple“ produktais. FM moduliatoriai turėtų būti su 12 voltų jungtimi, kad jie galėtų tiesiogiai pasisemti energijos iš automobilio ir taip neapkrauti akumuliatoriaus.

Bluetooth“ FM moduliatorius

Be įprastų FM siųstuvų, yra ir vadinamųjų „Bluetooth FM“ moduliatorių, kurie sugeba perduoti duomenis naudodami „Bluetooth“. Čia reikia pažymėti, kad „Bluetooth“ FM moduliatorius sukuria daug geresnę garso kokybę nei FM moduliatorius nes duomenys perduodami skaitmeniniu būdu. 

Tačiau „Bluetooth“ technologija nėra naudojama visuose FM siųstuvuose, todėl pirkdami turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį, ar norite, kad radijo moduliatorius veiktų su „Bluetooth“ funkcija. Jei norite įsigyti „Bluetooth FM“ moduliatorių, naudinga iš anksto sužinoti ar jūsų automobilio radijas sugeba priimti atitinkamą signalą. FM moduliatoriai yra puikus būdas prijungti MP3 grotuvą, mobilųjį telefoną , išmanųjį telefoną ar įprastą CD grotuvą prie automobilio radijo. Nereikia montuoti jokių laidų ar kurti naujų jungčių, FM moduliatorius yra iš karto paruoštas naudoti. Pirkdami atkreipkite dėmesį į paminėtas savybes, kurias turėtų turėti radijo moduliatorius. Čia atrinkti geriausi FM moduliatoriai 2021 metams su jais nesudėtingai galite greitai ir lengvai leisti mėgstamas dainas savo automobilyje.

Moduliatoriai