Vaizdo Registratoriai

Vaizdo registratoriai, tai – priemonės, kurias privalu turėti visiems, besirūpinantiems savo saugumu kelyje bei paprastesniu problemų sprendimu įvykus eismo įvykiams. Be to, jis – pasitarnauja ir ieškant apgadinto automobilio kaltininkų. Visa tai dėl to, kad dauguma vaizdo registratorių vaizdą automobilio priekyje ir gale gali fiksuoti net ir tada, kai automobilis laukia savo šeimininko stovėjimo aikštelėje.

Peržiūra:
-20%

Vaizdo registratorius veidrodis DVR FULL HD 1080P

39.99€ 50.00€

Vaizdo registratorius veidrodis DVR FULL HD 1080P Vaizdo registratorius veidrodis DVR FULL HD 1080P - montuojamas ant mašinos veidrodėlio užima mažiau vietos nei standartiniai prie stiklo klijuojami registratoriai. Filmavimo plotis 170° Veidrodyje įmontuotas 2,8 colių TFT ekranas.Ypatybės:Ciklinis įrašymas - užsipildžius a..

Vaizdo registratorius DVR FULL HD 1080P

30.00€

Vaizdo registratorius DVR FULL HD 1080P Vaizdo registratorius DVR FULL HD 1080P - montuojamas ant mašinos priekinio stiklo užima mažiau vietos nei standartiniai prie stiklo klijuojami registratoriai. Filmavimo plotis 170° Veidrodyje įmontuotas 2,4 colių TFT ekranas.Ypatybės:Ciklinis įrašymas - užsipildžius atminties kortel..

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis vaizdo registratorių? Bene svarbiausi aspektai – fiksuojamo vaizdo kokybė bei kampo platumas. Jeigu turite galimybę, rinkitės Super HD, Full HD arba HD kokybę užtikrinantį vaizdo registratorių. Nors vaizdo detalumas gali pasirodyti ne itin reikšmingas dalykas, tačiau pasirinkus prastesnės kokybės vaizdą fiksuojantį prietaisą vėliau gali tekti gailėtis. Tuo tarpu didelis vaizdo registratoriaus fiksuojamo vaizdo kampas yra svarbus, siekiant užfiksuoti kuo detalesnį, aplink automobilį vykstantį, veiksmą. Kuo didesnį matymo kampą aprėps vaizdo registratorius, tuo ramesni ir užtikrintesni galėsite būti, kad svarbios detalės, įvykus eismo įvykiui ar kitiems pažeidimams, neliks neužfiksuotos.

Besirenkantiems vaizdo registratorių taip pat vertėtų iš anksto apsvarstyti, kokio dydžio prietaisas labiausiai tiktų konkrečiame automobilyje. Nors paprastai vairuotojai prioritetą teikią tiems registratoriams, kurie nekrenta į akis, yra labai maži, tačiau kiti yra linkę rinktis vaizdo registratorius, kurie turi įmontuotus video ekranus. Nors pastarieji nėra iš tų, kurie džiugintų savo dydžio optimalumu, tačiau suteikia galimybę greičiau ir patogiau keisti vaizdo registratoriaus nustatymus. Galiausiai, verta apsvarstyti galimybę įsigyti tokį vaizdo registratorių, kuris turėtų susidūrimo ir jėgos sensorius bei judesio detektorių. Šios funkcijos leidžia operatyviai išaiškinti daugumą įvykusių vandalizmo atvejų bei surasti iš eismo įvykio vietos pasišalinusius asmenis tose situacijose, kai automobilis yra paliktas stovėjimo aikštelėje ar kt.

Vaizdo, Registratoriai