HB4 LED lemputes

Mes atrinkome tik geriausias hb4 LED lemputes, kurias įdėjome į savo e-shop, visas pasirinkimas vienoje vietoje.
Peržiūra:

HB4 / 9006 LED +350% Lemputės 8000LM CANBUS 12-24V, 50W priekiniams žibintams

50.00€

HB4 / 9006 LED +350% Lemputės 8000LM CANBUS 12-24V, 50W priekiniams žibintams - trumposioms, ilgosioms, rūko šviesoms. Aukščiausios Kokybės produktas, pagamintas ir pažangiausių detalių, suteikiantis net +350% daugiau šviesos už halogeninę lemputę, turi dvigubą aušinimo sistemą, vienos lemputės galia 8000lm ir 50w.Specifikacija:CAN-BUS si..

HB4 / 9006 S11 LED Lemputės 10000LM CANBUS 9-36V, 60W priekiniams žibintams

65.00€

HB4 / 9006 LED S11 Lemputės 10000LM CANBUS 9-36V, 60W priekiniams žibintams - trumposioms, ilgosioms, rūko šviesoms. S11 LED Sistema - Inovatyvaus dizaino produktas, pagamintas pagal naujausias technologijas, suteikiantis ženkliai daugiau šviesos už halogeninę lemputę, galingiausias rinkoje naudojantis 3570 LED lustus, vienos lemputės galia 10000lm..

HB4 / 9006 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams

19.00€

HB4 / 9006 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams HB4 / 9006 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams - skirtos tiek trumposioms, tiek ilgosioms, tiek rūko šviesoms. Nera jokių balastų ant laidų. Lengva įdiegti, nereikia nieko perdarinėti. Specifikacijos: CAN-BUS sistema: Nėra Lemputės korpusas aliuminio lydinio. Spalv..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Vienas iš didžiausių ir lengviausių automobilių atnaujinimų yra LED lemputės ir tai yra dėl rimtų priežasčių. Dabar labiau nei bet kada anksčiau vairuotojai atsisako standartinės mažai geltonos halogeninių lempučių šviesos, skirtos moderniai, aptakiai atrodančiai automobilių šviesos diodų šviesai. Tačiau ši tendencija taikoma ne tik lengviesiems automobiliams - sunkvežimiai ir motociklai taip pat gali naudoti LED žibintus, kad suteiktų futuristinę ir įspūdingą išvaizdą, tuo pačiu padidindami matomą atstumą. Nesvarbu, ar nesate tikri dėl perėjimo iš halogeninio į LED, ar jau apsisprendėte, šis straipsnis tikrai padės jums sužinoti apie geriausias LED lemputes automobiliams!

Led HB4 lemputės

Nuo tada, kai buvo pradėti naudoti, automobilių LED lemputės pakeitė gamintojų ir vairuotojų supratimą apie automobilių žibintus.  Nors šviesos diodai gali būti šiek tiek brangesni nei halogenai, šviesos diodai tarnauja ilgiau ir jų stipresnis šviesos intensyvumas siekia iki 12 000 liumenų. Dėl tokios šviesos kokybės matomumas kelyje tampa aiškesnis, kad vairuotojai galėtų saugiau kelyje išlikti čia labai išpopuliarėjo hb4 led formato lemputės

Ilgas tarnavimo laikas

Pirmiausia pirmas dalykas: jei pasirinksite šį variantą norite žinoti, kad LED hb4 lemputė bus verta savo išlaidų. Jums pasisekė, automobilių LED lemputės gali tarnauti iki 20 metų. Palyginti su halogenais, kuriuos kartais reikia keisti kasmet, tai reiškia, kad retai teks keisti savo LED žibintus. Šių lempučių ilgaamžiškumą iš dalies lemia jų paprasta, bet tvirta struktūra. Šviesos diodai yra sudaryti iš vienetų, kurie elektros energiją paverčia šviesa, o tai yra daug efektyviau nei halogeninės lemputės, kurioms veikti reikia daugiau komponentų ir judančių dalių.

Energijos taupymas

LED hb4 lemputės - lemputės yra efektyviausiai energiją vartojantys automobilių lemputės rinkoje. Šviesos diodų lemputės sunaudoja kur kas mažiau energijos iš automobilio elektros sistemos nei halogeniniai lemputės, daugiau nei 80 procentų energijos paverčiant šviesa ir 20 procentų į švaistomą šilumą. Kitaip tariant, LED lemputės sunaudoja tik 18 vatų elektros energijos, palyginti su halogeno 65 vatais. Be efektyvaus energijos vartojimo, LED lemputės taip pat yra ekologiškesni, nes jie nėra pagaminti iš gyvsidabrio .

Paprastas montavimas

Be visų puikių LED lempučių privalumų lengviesiems automobiliams, šias hb4 lemputes yra nepaprastai lengva įdiegti, o tai padaryti užtruksite tik apie 30 minučių. Dauguma automobilių šviesos diodų lempučių yra gana maži, o tai reiškia, kad juos galima pritaikyti pagal skirtingą dizainą. Jei esate „pasidaryk pats“ automobilių entuziastas, šis modifikavimo įrengimo procesas bus paprastas.

Gražus dizainas

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - norite LED lempučių, kurios priverstų jūsų automobilį sužavėti aplinkinius. Blausūs, silpni, geltoni halogeniniai lemputės nepadarys tokio įspūdžio. Didelis šviesos diodų lempučių ryškumas yra tarsi peiliai, pjaustomi per šilko rūką, todėl jūsų automobilis tampa toks į kurį reikia atkreipti dėmesį.

Kuo skiriasi HB4 ir HB3 lempučių lemputės?

Trumpai tariant tai: HB4 = 9006 lemputė, paprastai naudojama kaip artimosios šviesos lemputė. HB3 = 9005 lemputė, paprastai naudojama kaip tolimųjų šviesų lemputė.

Geriausias variantas

Apsilankę ledauto.lt , sužinosite įvairius jums tinkamo dydžio ir ryškumo LED variantus savo automobiliams. Mes galime pateikti ypatingai platų hb4 LED Auto lemputes hb4lempučių tipo produktų. Galima sakyti, kad LED lempučių nauda automobiliams yra beveik begalinė. Nesvarbu, ar norėtumėte sutaupyti pinigų, ar prabangiai atrodyti savo transporto priemonėje, ar paprasčiau padaryti vairavimą saugesnį, mes padėsime jums rasti geriausias automobilių lemputes. Susisiekite su mumis šiandien !

HB4, led, lemputes, LED