Xenon prekės jūsų automobiliui už gerą kainą

Xenon prekės

Xenon prekės jūsų automobiliui už geriausią kainą! Mes padėsime pasirūpinti savo automobiliu lengviau ir pigiau! Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje!

Peržiūra:

D2S xenon lemputė skirta originalioms sistemoms

6.50€

D2S xenon lemputė skirta originalioms sistemoms D2S xenon lemputė skirta originalioms sistemoms - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000K Skirt..

D2R xenon lemputė skirta originalioms sistemoms

7.00€

D2R xenon lemputė skirta originalioms sistemoms D2R xenon lemputė skirta originalioms sistemoms - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000K Skirt..

D4S xenon lemputė skirta originalioms sistemoms

15.90€

D4S xenon lemputė skirta originalioms sistemoms D4S xenon lemputė skirta originalioms sistemoms - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000K Skirt..

D8S Xenon lemputė skirta originalioms sistemoms

48.00€

D8S Xenon lemputė skirta originalioms sistemoms D8S Xenon lemputė skirta originalioms sistemoms - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 25w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4200k Skirti Priekiniams Žibi..

H1 Xenon lemputė

5.80€

H1 Xenon lemputė H1 Xenon lemputė - tai gan patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai vidutinės kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000k Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt H1 ..

H3 Xenon lemputė

8.00€

H3 Xenon lemputė H3 Xenon lemputė - tai gan patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai vidutinės kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Voltažas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt H3 Xe..

H4 Xenon Lemputė

6.00€

H4 Xenon lemputė H4 Xenon lemputė - tai gan patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai vidutinės kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt H4 ..

H4 Bi-Xenon lemputė

15.00€

H4 Bi-Xenon lemputė H4 Bi-Xenon lemputė - tai gan patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai vidutinės kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1v..

H7 Xenon lemputė

7.00€

H7 Xenon lemputė H7 Xenon lemputė - tai gan patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai vidutinės kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt H7 Xenon lemputė..

H8 Xenon lemputė

7.00€

H8 Xenon lemputė H8 Xenon lemputė - tai gan patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai vidutinės kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt H8..

H10 xenon lemputė

11.50€

H10 xenon lemputė H10 xenon lemputė - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w/85v Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/6000K/8000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt H10 xenon..

D4R xenon lemputė skirta originalioms sistemoms

20.00€

D4R xenon lemputė skirta originalioms sistemoms D4R xenon lemputė skirta originalioms sistemoms - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w/85v Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/6000K Skirti Prieki..

880 Xenon lemputė

7.00€

880 Xenon lemputė 880 Xenon lemputė - tai patikima, ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/6000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt 880 Xenon lemputė..

HB3 / 9005 xenon lemputė

7.00€

HB3 / 9005 xenon lemputė HB3 / 9005 xenon lemputė - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/6000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt HB3 ..

HB4 / 9006 xenon lemputė

7.00€

HB4 / 9006 xenon lemputė HB4 / 9006 xenon lemputė - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/6000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt HB4 ..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 107 (8 puslapių)

Xenon lempos žibintai

  HID žibintams teikiama vis daugiau pirmenybės, palyginti su tradicinėmis halogeninėmis lempomis. Halogeninės lempos naudojo įkaitintą volframo siūlą ir skleidė šviesą, kad automobilis būtų geriau vairuojamas. HID žibintuose įmontuotos ksenono dujos, kurios, gavusios aukštą įtampą, sukuria šviesos lanką. Šios ksenono hid lempos gali skleisti tris kartus stipresnę šviesą nei halogeninės lempos.

Xenon lemputės

  Ksenono HID lemputėms būdinga tai, kad jos skleidžia spalvotas šviesas - mėlyną ir violetinę, kurios užtikrina aiškų ir geresnį matomumą, palyginti su tradicinėmis halogeninėmis lemputėmis, skleidžiančiomis baltą ir geltoną spalvą.

Xenon 64 arba didelio intensyvumo išlydžio (HID)

  Šio tipo priekiniuose žibintuose vietoj kaitinamųjų siūlų naudojamos dujos, todėl jie yra labai ryškūs. Mano žmonos automobilyje yra tokie priekiniai žibintai ir, palyginti su mano halogeninėmis lemputėmis, jie yra ryškesni, o galimybė matyti kelią priešais mane labai pagerėjo. Neigiama vertus, pastebėjau, kad gatvių ženklai labai tamsiuose keliuose linkę atsispindėti man į akis. Automobiliai yra jų savininkų pasididžiavimas. Automobilių savininkai nori, kad automobiliuose būtų sumontuoti naujausi ir geriausi automobilių priedai, kurie visiškai atitiktų jų paskirtį ir būtų pagaminti naudojant optimalias ir naujausias technologijas. Xenon 64 hid lemputės savo išvaizda ir dydžiu panašios į tradicines halogenines lemputes tiek lemputės, tiek lizdo dydžiu, todėl jos lengvai pakeičia halogenines lemputes, kurios šiais laikais dažniausiai pasirenkamos.

Xenon 64 rinkinys

  Xenon Hid konversijos rinkinį sudaro HID XENON 64 lemputės, du balastiniai įtaisai su visais reikalingais laidais, balastinių įtaisų montavimo laikikliai ir, žinoma, montavimo instrukcija.
  1. Patikrinkite, ar jis suderinamas su jūsų transporto priemone
  2. Įrengimo procedūrą
  3. Garantija ir laidavimas
  4. Kainodara
  5. Klientų palaikymas ir aptarnavimas
  6. Balasto tipas ir žibintų galia.

Ksenono žibintai

Ksenono žibintai labai padeda užtikrinti geresnį matomumą kelyje, ypač aklųjų zonų, nuolaužų ir net gyvūnų, kurie linkę stovėti viduryje kelio, atvejais. Ksenoninių HID privalumai - tai baltesnis ir geresnis apšvietimas nei geltonos halogeninės šviesos, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Jie geriau sugeria smūgius ir gali atlaikyti vibraciją bei smūgius nuo kelio, nes juose nėra jokių siūlų. Ilgaamžiškumas, geresnės eksploatacinės savybės ir prieinamos kainos - tai tik keli dalykai, dėl kurių perėjimas prie ksenoninių žibintų yra neišvengiamas ir išmintingas sprendimas.

H7 lemputės

  H7 ksenono lemputės yra patobulintos, palyginti su įprastomis ksenono lemputėmis, ir dažniausiai naudojamos brangiuose prabangiuose automobiliuose. H7 ksenoninės lemputės yra daug našesnės, jos skleidžia 3,5 karto daugiau šviesos nei tradicinės halogeninės lemputės. Kartu H7 lemputė sukuria 16 % daugiau liumenų nei įprasta ksenono HID lemputė, todėl tai yra geriausias automobilio apšvietimo variantas jūsų automobiliui. Kadangi saugus vairavimas yra svarbiausias jūsų prioritetas, tikslinga sumontuoti ksenonines lemputes arba rinktis ksenoninių lempų keitimo rinkinius, jei juos galima lengvai sumontuoti jūsų automobilyje. Tinkamai įrengus ksenono lempas, galėsite mėgautis vairuodami automobilį bet kokiomis aplinkybėmis.

Xenon Lietuvoje

  Lietuvos rinkose automobiliuose su "Xenon" technologija taip pat įrengta priekinių žibintų valymo sistema, užtikrinanti optimalų matomumą, ir automatinio išlyginimo sistema, leidžianti ribotai pasukti priekinių žibintų projektorių, kai pasukate automobilį. Kai kurios sistemos žengia dar vieną žingsnį į priekį: Xenon Dynamic Bending Light arba DBL technologija - tai specialūs priekiniai žibintai, kurių šviesos spindulys pasukamas pagal vairo pasukimo kampą. Veikdami ir tolimųjų, ir artimųjų šviesų režimu, bi-ksenoniniai priekiniai žibintai padeda iki 90 % pagerinti matomumą plačiuose kelkraštyje. Žinoma, xenon 64 technologija yra brangi, todėl halogeninių priekinių žibintų kol kas negalite pakeisti į ksenono arba ksenono į bi-Xenono. Tačiau kai kurie gamintojai parduoda papildomus žibintus, kuriuos galima pridėti prie bamperio ir taip gauti alternatyvą.    
Xenon