Xenon Dalys


Peržiūra:
-53%

LED H7 lemputės adapteris, laikiklis MERCEDES Automobiliams.

2.90€ 6.20€

Mercedes H7 LED adapteris žibintams.Šio tipo H7  adapteris leis greitai idėti bet kurią  H7 HID lemputę istatyti i originalias lemputės vietas, nesugadinant originalaus lizdo.Adapteriai skirti LED lemputėms, kurios turi būti lengvai montuojamos keičiant originalias automobilio lemputes.Paprastas montavimas nekeičiant ir nepažeidžiant originalaus li..

-53%

Xenon H7 lemputės adapteris, laikiklis BMW X5/VW PASSAT/AUDI/TOYOTA/MAZDA 3/SAAB 9-31 Automobiliams.

2.90€ 6.20€

H7 Xenon adapteris žibintams.Šio tipo H7  adapteris leis greitai idėti bet kurią  H7 HID lemputę istatyti i originalias lemputės vietas, nesugadinant originalaus lizdo.Adapteriai skirti Xenon lemputėms, kurios turi būti lengvai montuojamos keičiant originalias automobilio lemputes.Paprastas montavimas nekeičiant ir nepažeidžiant originalaus lizdo.P..

-53%

Xenon/LED H7 lemputės adapteris, laikiklis BMW/ VW/ AUDI/ MB/ TOYOTA/ MAZDA/ SAAB/ NISSAN Automobiliams.

2.90€ 6.20€

H7 Xenon/LED adapteris žibintams.Šio tipo H7  adapteris leis greitai idėti bet kurią  H7 HID lemputę istatyti i originalias lemputės vietas, nesugadinant originalaus lizdo.Adapteriai skirti Xenon/LED/Halogeninems lemputėms, kurios turi būti lengvai montuojamos keičiant originalias automobilio lemputes.Paprastas montavimas nekeičiant ir nepažeidžian..

Xenon/LED H7 lemputės adapteris, laikiklis BMW X5/VW PASSAT/AUDI/TOYOTA/MAZDA 3/SAAB 9-31 Automobiliams.

5.00€

H7 Xenon/LED adapteris žibintams.Šio tipo H7  adapteris leis greitai idėti bet kurią  H7 HID lemputę istatyti i originalias lemputės vietas, nesugadinant originalaus lizdo.Adapteriai skirti Xenon/LED/Halogeninems lemputėms, kurios turi būti lengvai montuojamos keičiant originalias automobilio lemputes.Paprastas montavimas nekeičiant ir nepažeidžian..

BMW E46 adapteris D2S / D2R

5.00€

BMW E46 D2S / D2R adapteris žibintams.Šio tipo   adapteris leis greitai idėti D2S / D2R Xenon Lemputes i  originalias tolimujų šviesų lemputės vietas, nesugadinant originalaus lizdo.Adapteriai skirti atnaujinti BMW E46 tolimujų žibintu šviesas xenon D2S / D2R lemputėmis.Paprastas montavimas nekeičiant ir nepažeidžiant originalaus lizdo.Prisijungia ..

-50%

BMW 3 / E46, 3 / E90, 7/ E65 H7 xenon LED lemputės adapteris.

2.80€ 5.60€

BMW 3 / E46, 3 / E90, 7/ E65 H7 xenon LED lemputės adapteris. Naudojamas trumposiose šviesose. Xenon adapteris naudojamas keičiant halogeninę lemputę į xenon H7 lemputę.Adapteriai parduodami po 1vnt...

-29%

LED H7 lemputės adapteris, laikiklis VW Touran Automobiliams.

5.00€ 7.00€

VW Touran H7 LED adapteris žibintams.Šio tipo H7  adapteris leis greitai idėti bet kurią  H7 HID lemputę istatyti i originalias lemputės vietas, nesugadinant originalaus lizdo.Adapteriai skirti LED lemputėms, kurios turi būti lengvai montuojamos keičiant originalias automobilio lemputes.Paprastas montavimas nekeičiant ir nepažeidžiant originalaus l..

D2S -> H7 lemputės adapteris, laikiklis BMW E39 , E46 automobiliams.

3.20€

BMW E39 , E46 is D2S i H7 adapteris žibintams.Šio tipo  adapteris leis greitai idėti bet kurią  H7 HID lemputę istatyti i originalias D2S lemputės vietas, nesugadinant originalaus lizdo.Adapteriai skirti lemputėms, kurios gali būti lengvai montuojamos keičiant originalias automobilio lemputes.Paprastas montavimas nekeičiant ir nepažeidžiant origina..

LED H7 lemputės adapteris, laikiklis VW GOLF 6 Automobiliams.

5.00€

VW GOLF 6 H7 LED adapteris žibintams.Šio tipo H7  adapteris leis greitai idėti bet kurią  H7 HID lemputę istatyti i originalias lemputės vietas, nesugadinant originalaus lizdo.Adapteriai skirti LED lemputėms, kurios turi būti lengvai montuojamos keičiant originalias automobilio lemputes.Paprastas montavimas nekeičiant ir nepažeidžiant originalaus l..

Xenon H7 lemputės adapteris, laikiklis OPEL Automobiliams.

5.00€

H7 Xenon adapteris žibintams.Šio tipo H7  adapteris leis greitai idėti bet kurią  H7 HID lemputę istatyti i originalias lemputės vietas, nesugadinant originalaus lizdo.Adapteriai skirti Xenon lemputėms, kurios turi būti lengvai montuojamos keičiant originalias automobilio lemputes.Paprastas montavimas nekeičiant ir nepažeidžiant originalaus lizdo.P..

LED H7 lemputės adapteris, laikiklis BMW E39 , E60, MB SLK Automobiliams.

5.00€

BMW E39 , E60 LED H7 adapteris žibintams.Šio tipo H7  adapteris leis greitai idėti bet kurią  H7 LED lemputę istatyti i originalias lemputės vietas, nesugadinant originalaus lizdo.Adapteriai skirti Xenon/LED lemputėms, kurios turi būti lengvai montuojamos keičiant originalias automobilio lemputes.Paprastas montavimas nekeič..

Xenon H7 lemputės adapteris, laikiklis Opel, Mazda ir kitiems Automobiliams.

5.00€

H7 Xenon adapteris žibintams.Šio tipo H7  adapteris leis greitai idėti bet kurią  H7 HID lemputę istatyti i originalias lemputės vietas, nesugadinant originalaus lizdo.Adapteriai skirti Xenon lemputėms, kurios turi būti lengvai montuojamos keičiant originalias automobilio lemputes.Paprastas montavimas nekeičiant ir nepažeidžiant originala..

Xenon/LED H1 lemputės adapteris, laikiklis Honda CR-V, Preliude, Odussey, Acura RSX-RL Automobiliams.

5.00€

Honda CR-V, Preliude, Odussey, Acura RSX-RL Xenon/LED H1 adapteris žibintams.Šio tipo H1  adapteris leis greitai idėti bet kurią  H1 HID lemputę istatyti i originalias lemputės vietas, nesugadinant originalaus lizdo.Adapteriai skirti Xenon/LED lemputėms, kurios turi būti lengvai montuojamos keičiant originalias automobilio lemputes.Paprastas montav..

-40%

Xenon H7 lemputės adapteris, laikiklis VW GOLF 6 Automobiliams.

3.00€ 5.00€

VW GOLF 6 H7 Xenon adapteris žibintams.Šio tipo H7  adapteris leis greitai idėti bet kurią  H7 HID lemputę istatyti i originalias lemputės vietas, nesugadinant originalaus lizdo.Adapteriai skirti Xenon lemputėms, kurios turi būti lengvai montuojamos keičiant originalias automobilio lemputes.Paprastas montavimas nekeičiant ir nepažeidžiant originala..

LED H7 lemputės adapteris, laikiklis BMW E46 Automobiliams.

4.00€

VW BMW E46 H7 LED adapteris žibintams.Šio tipo H7  adapteris leis greitai idėti bet kurią  H7 HID lemputę istatyti i originalias lemputės vietas, nesugadinant originalaus lizdo.Adapteriai skirti LED lemputėms, kurios turi būti lengvai montuojamos keičiant originalias automobilio lemputes.Paprastas montavimas nekeičiant ir nepažeidžiant originalaus ..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 32 (3 puslapių)
Ledauto.lt galėsite rasti  visas reikalingas xenon dalis ir xenon ar led žibintus beveik bet kokio tipo transporto priemonei. Naudodami Xenon žibintus nežinodami, kas jie yra ir kokios jų savybės, galite gailėtis, nes neišnaudosite viso žibintų poveikio arba gausite ne tai, ko tikėjotės.Suprasti, kas tai yra ir ką jie veikia, yra svarbios žinios. Nėra prasmės leisti pinigus jiems, jei jums jų nereikia.

Xenon dalys ir dujiniai žibintai

Iš esmės xenon žibintai - tai žibintai, kurie yra visiškai užpildyti ksenono dujomis. Ksenono dujos yra bekvapės ir bespalvės dujos, kurių nedideli kiekiai aptinkami Žemės atmosferoje. Tokius priekinius žibintus labai lengva atskirti nuo kitų, nes jie turi specifinį blizgesį, labai panašų į neono. Šios dujos iš tikrųjų buvo atrastos tik 1898 m. Nuo tada, kai šios dujos buvo atrastos, jos buvo naudojamos įvairiais būdais.

Xenon priekiniai žibintai veikimas

Xenon žibintai kuriami sudėtingu procesu. Iš esmės tai daroma atskiriant orą. Oras suskaidomas į deguonį ir azotą. Deguonis visiškai paverčiamas skysčiu. Šiame skystame deguonyje yra nedidelis kiekis kriptono ir ksenono. Ksenonas dar toliau apdorojamas taip, kad iš jo būtų galima sukurti tik vieną visą ksenoninį žibintą.

Xenon Privalumai

Xenon žibintai dažniausiai naudojami dažniau nei kiti priekiniai žibintai dėl kelių skirtingų priežasčių. Viena iš svarbesnių priežasčių yra ta, kad jie padeda geriau apšviesti tamsesnius kelius nei įprasti priekiniai žibintai. Šių tipų priekinių žibintų galima rasti keliose skirtingose vietose. Nesvarbu, ar tai būtų internetinė parduotuvė, ar automobilių dalių parduotuvė, jų nesunku rasti. Jums nereikia, kad juos montuotų profesionalas, nes juos nesudėtinga sumontuoti. Tiesiog turėsite įsitikinti, kad tai darote atsargiai, kad nebūtų jokių nuotėkių.

Xenon kaina

Tokio tipo žibintai gali būti labai pavojingi, jei jie sudužtų. Jei įkvėpsite ksenono dujų, galite patirti anesteziją. Šios rūšies dujų negalima laikyti jokiame plastikiniame inde. Dėl to dujos lėtai ištekės. Todėl šie žibintai dažniausiai gaminami iš stiklo. Dar vienas dalykas, į kurį turėtumėte atsižvelgti, yra kaina. Kadangi vieno ksenono žibinto gamyba užima tiek daug laiko, jie paprastai kainuoja brangiau nei įprasti priekiniai žibintai. Nors paprastai jie nėra daug brangesni, vis dėlto turėtumėte tikėtis sumokėti daugiau nei paprastai, xenon dalys nėra pačios pigiausios, bet jei reikės jas pakeisti visas dalis galite rasti pas mus parduotuvėje.

Bmw xenon dalys

BMW Xenon priekinių žibintų komplektas sulaukė didelio populiarumo tarp masių. BMW yra pripažintas automobilių prekės ženklas, kuris pasižymėjo puikiais pardavimų rezultatais automobilių pramonėje ir rinkoje. BMW pagamino galingus automobilius, nors tai vienas iš seniausių prekės ženklų, jis vis dar yra pranašesnis, be to, bendrovė pagamino daugybę naujausių modelių, papildydama juos pažangių technologijų dalimis ir priedais. BMW automobiliai užkariavo ne vieną širdį nuo tos dienos, kai pasirodė rinkoje. Šių automobilių priekiniai žibintai yra tiesiog traukos centras. Šie xenon žibintai yra ryškūs, saugūs bei galingi. Šie xenon žibintai gali palengvinti jūsų važiavimą ne tik tamsoje, bet ir atšiauriomis oro sąlygomis. Nuolatinis kasdienis naujų technologijų materializavimas pakeitė priekinius žibintus, kad jie būtų labiau apšviesti tam tikrose leistinose ribose. Šie žixenonai turi specialius atšvaitus ir lęšius, kurie naudojami viename įrenginyje, suteikiančiame gerą šviesos srautą.

Bmw ksenonai

Bmw ksenoniniai žibintai yra svarbiausia ir vertingiausia automobilio dalis. BMW xenon dalys -  priekinių žibintų komplektai gali būti vertinami dėl aukščiausios kokybės. Šiuos žibintus galime rinktis iš įvairių pasirinkimų ir spalvų. Jis gaminamas visiems "BMW" modeliams. Prieš pirkdami perskaitykite atsiliepimus apie gaminį, taip pat patikrinkite visas išvardytas savybes ir įsitikinkite, kad įsigijote kokybiškus bmw xenon žibintus.        
Xenon, Dalys