Vaizdo kameros žemės ūkio technikai

Dažnas, žemės ūkyje dirbantysis, anksčiau ar vėliau ima kelti našesnio, paprastesnio darbo bei technikos tobulinimo klausimą. Todėl vaizdo kameros žemės ūkio technikai, tai – kasmet vis labiau populiarėjantis jos savininkų pirkinys, kuris gali palengvinti darbą ne tik dienos, bet ir vėlyvo vakaro ar nakties metu. O tuo pat metu ir užtikrinti saugumą.

Peržiūra:

Galinio vaizdo kamera Sunkvežimiams 24 LED

45.00€

Galinio vaizdo kamera Sunkvežimiams 24 LED Automobilio galinio vaizdo kamera puikiai pritaikyta sunkvežimiams, pastatoma, tiesi su lietaus apsauga ir rėmeliu. Specifikacijos: - Vaizdo jutiklis: 7440 HD jutiklis- Horizontali raiška 480 TV eilučių- Vaizdo išvestis: RCA jungtis, 1.0vp-p 75OHM- AGC: Auto- S/N santykis: geresnis nei 48 db- Naktinis..

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Vaizdo kameros dažnai pasirenkamos naudoti tokiose žemės ūkio technikos priemonėse kaip traktoriai, kombainai ar presai. Tai suteikia galimybę stebėti aplink esančią aplinką. Nors paprastai žemės ūkio technikai parenkamos kameros, turinčios platų matymo kampą, tačiau paprastai vienos, norint matyti pilną aplinkos vaizdą aplink technikos priemonę, nepakanka. Todėl jų montuojama daugiau. Priklausomai nuo technikos savininko ar naudotojo poreikių, gali būti montuojamos dvi, keturios ar net daugiau kamerų. Jų perteikiamą vaizdą vairuotojas gali matyti ekrane vienu metu arba mygtuko paspaudimu perjungdamas vaizdą – iš vienos kameros į kitą.

Kameros žemės ūkio priemonėms taip pat pasitarnauja tuomet, kai prireikia judėti atbuline eiga. Kadangi transporto priemonę vairuojančiajam ne visuomet paprasta orientuotis ir pastebėti, kas vyksta jo vairuojamos priemonės užnugaryje, čia puikiai pasitarnauja vaizdo kameros. Tokiu būdu galima ne tik veiksmingai išvengti nuostolių, bet ir rimtų nelaimingų atsitikimų.

Tačiau tai – ne vienintelės priežastys, dėl kurių žemės ūkio technikos savininkai ar naudotojai yra suinteresuoti įsigyti ir savo turimoje technikoje įmontuoti vaizdo kameras. Pakankamai svari priežastis yra ir saugumo poreikis. Ji leidžia atgrasyti tuos, kurie turi siekį apšvarinti techniką. O taip pat, prireikus ir kur kas lengviau surasti kaltininkus, atsakingus už padarytus nuostolius. Taigi, tai neabejotinai – visapusiškai naudinga priemonė, kuri pasirūpina tuo, kad jūsų kasdienybė taptų paprastesnė, ramesnė ir saugesnė.

Vaizdo, kameros, žemės, ūkio, technikai