LCD Monitoriai Automobiliams

LCD monitoriai automobiliams, tai – neatsiejama tų automobilių dalis, kuriuose yra įmontuotos vaizdo  kameros. Būtent LCD monitoriaus pagalba ir galima matyti tai, kas vyksta automobilio išorėje. Kadangi prie ekrano paprastai gali būti prijungiamos bent 4 kameros, tai reiškia, kad vairuotojas turi galimybę jame pilnai matyti visą jo automobilį supančią aplinką esamuoju laiku.

Peržiūra:

Automobilinis LCD monitorius 4.3"

36.00€

Automobilinis TFT monitorius skirtas atvaizduoti galinės vaizdo kameros perduodamą vaizdą ir padedantis išvengti nelaimingų atsitikimų važiuojant atbuline eiga, suteikiantis didesnį matotumą ir maksimaliai palengvinantis parkavimo procesą. Tinkamas naudoti su 12V DVD. Lengvai pritaikomas visose transporto priemonėse ir žemės ūkio techniko..

Automobilinis LCD monitorius 4.3" atlenkiamas

37.00€

Atlenkiamas Automobilinis TFT monitorius skirtas atvaizduoti galinės vaizdo kameros perduodamą vaizdą ir padedantis išvengti nelaimingų atsitikimų važiuojant atbuline eiga, suteikiantis didesnį matotumą ir maksimaliai palengvinantis parkavimo procesą. Tinkamas naudoti su 12V DVD. Lengvai pritaikomas visose transporto priemonėse ir žemės ū..

Automobilinis LCD monitorius 5" atlenkiamas

45.00€

Atlenkiamas Automobilinis TFT monitorius skirtas atvaizduoti galinės vaizdo kameros perduodamą vaizdą ir padedantis išvengti nelaimingų atsitikimų važiuojant atbuline eiga, suteikiantis didesnį matotumą ir maksimaliai palengvinantis parkavimo procesą. Tinkamas naudoti su 12V DVD. Lengvai pritaikomas visose transporto priemonėse ir žemės ū..

Automobilinis LCD monitorius veidrodėlyje

45.00€

LCD Monitorius Veidrodėlis, automobilinis TFT monitorius skirtas atvaizduoti galinės vaizdo kameros perduodamą vaizdą ir padedantis išvengti nelaimingų atsitikimų važiuojant atbuline eiga, suteikiantis didesnį matotumą ir maksimaliai palengvinantis parkavimo procesą. Tinkamas naudoti su 12-24V DVD. Lengvai pritaikomas visose transporto pr..

Automobilinis LCD 5" monitorius su stovu

45.00€

Automobilinis TFT monitorius 5 colių skirtas atvaizduoti galinės vaizdo kameros perduodamą vaizdą ir padedantis išvengti nelaimingų atsitikimų važiuojant atbuline eiga, suteikiantis didesnį matotumą ir maksimaliai palengvinantis parkavimo procesą. Tinkamas naudoti su 12V DVD. Lengvai pritaikomas visose transporto priemonėse ir žemės ūkio technikoje..

Automobilinis LCD 7" monitorius su stovu

65.00€

Automobilinis TFT monitorius 7 colių skirtas atvaizduoti galinės vaizdo kameros perduodamą vaizdą ir padedantis išvengti nelaimingų atsitikimų važiuojant atbuline eiga, suteikiantis didesnį matotumą ir maksimaliai palengvinantis parkavimo procesą. Tinkamas naudoti su 12-24V DVD. Lengvai pritaikomas visose transporto priemonėse ir žemės ūk..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

LCD monitoriai automobiliams gali būti pasirenkami atsižvelgiant į skirtingas jų charakteristikas. Tačiau, kaip žinoti, kokį LCD monitorių pasirinkti geriausia? Visų pirma, reikėtų nuspręsti, kokio dydžio ekranui teikiate prioritetą. Dydis gali skirtis priklausomai nuo to, kurioje konkrečiai vietoje planuojate šį ekraną montuoti. Svarbu pažymėti, kad prieš pasirenkant optimaliausią LCD ekrano dydį, reikia įvertinti, ar jis netrukdys vairuoti, t. y. ar neribos vairuotojo matomumo lauko.

Klausiantiems, kokios raiškos LCD ekraną rinktis pravarčiausia, atsakymą galima pateikti paprastą – kuo geresnės. Patartina rinktis HD, Full HD arba Super HD vaizdą palaikančius ekranus. Juo labiau, kad jų kaina nuo tų, kurių vaizdo kokybė yra prastesnė, skiriasi ne itin reikšmingai. Pasirinkę aukštos raiškos LCD ekraną ne tik būsite džiuginami transliuojamo vaizdo kokybės, tačiau tam tikra prasme ir būsite padarę tam tikrą investiciją į ateitį ir išvengsite reikiamybės greitu metu šį ekraną keisti kitu dėl nepateisintų lūkesčių.

Galiausiai, atkreipkite dėmesį ir į kitas šio LCD ekrano teikiamas funkcijas. Verta pasirinkti tą, kurį galėsite prijungti prie bet kurio audio ar video šaltinio ir juo naudodamiesi žiūrėti filmus, klausytis muzikos ar, prireikus, nuotoliniu būdu dalyvauti svarbioje konferencijoje, mokymuose ir t. t. Šie privalumai neabejotinai bus reikšmingi ne tik vairuotojui, bet ir kartu su juo vykstantiesiems, tad kodėl jais nepasinaudojus?

LCD, Monitoriai, Automobiliams