H4 led lemputes

Daugelyje naujų automobilių gaminamos H4 LED (šviesos diodų) lemputės, kurios yra naujausios rinkoje. Daugelis vairuotojų keičia halogenines ir ksenonines HID lemputes į naujas itin ryškias H4 LED lemputes.

Tai trys pagrindiniai privalumai, dėl kurių verta atnaujinti H4 LED lemputes. 3 priežastys, kodėl verta pereiti prie H4 LED lempučių 3 priežastys, kodėl verta atnaujinti H4 LED lemputes

Peržiūra:
-17%

H4 LED +350% Lemputės 8000LM CANBUS 12-24V, 50W priekiniams žibintams

49.99€ 60.00€

H4 LED +350% Lemputės 8000LM CANBUS 12-24V, 50W priekiniams žibintams - trumposioms, ilgosioms, rūko šviesoms. Aukščiausios Kokybės produktas, pagamintas ir pažangiausių detalių, suteikiantis net +350% daugiau šviesos, turi dvigubą aušinimo sistemą, vienos lemputės galia 8000lm ir 50w.Specifikacija:CAN-BUS sistema: Atnaujinta pažangi nemeta klaidos..

H4 S11 LED Lemputės 10000LM CANBUS 9-36V, 60W priekiniams žibintams

70.00€

H4 LED S11 Lemputės 10000LM CANBUS 9-36V, 60W priekiniams žibintams - trumposioms, ilgosioms, rūko šviesoms. S11 LED Sistema - Inovatyvaus dizaino produktas, pagamintas pagal naujausias technologijas, suteikiantis ženkliai daugiau šviesos už halogeninę lemputę, galingiausias rinkoje naudojantis 3570 LED lustus, vienos lemputės galia 10000lm ir 60w,..

-20%

H4 MINI LED Sistema Fokusuojanti Spindulį 5000LM CANBUS 12-24V, 30W priekiniams žibintams

55.99€ 70.00€

H4 MINI LED Sistema Savaime Fokusuojanti Spindulį 5000LM CANBUS 12-24V, 30W priekiniams žibintams - trumposioms, ilgosioms. Naujos kartos MINI LED Lęšinė Sistema, Aukščiausios Kokybės produktas, ši sistema puikiai tinka automobiliams su nusidėvėjusiais reflektoriais priekiniuose žibintuose, nepriklausomai nuo reflektoriaus būklės sufokusu..

H4 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams

20.00€

H4 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams H4 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams - skirtos tiek trumposioms, tiek ilgosioms, tiek rūko šviesoms. Nera jokių balastų ar laidų. Lengva įdiegti, nereikia nieko perdarinėti. Specifikacijos: CAN-BUS sistema: Nėra Lemputės korpusas aliuminio lydinio. Spalva: Super balta ~6..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

1. Energijos vartojimo efektyvumas: Šviesos diodai yra efektyviausios lemputės, elektros energiją paverčiančios apšvietimo šaltiniu. Jos gali išgauti neįtikėtinai ryškią šviesą, sunaudodamos daug mažiau energijos nei halogeninės ar ksenoninės HID lemputės, o tai labai naudinga aplinkai ir prailgina akumuliatoriaus tarnavimo laiką. Tiesą sakant, H4 LED lemputės sunaudoja 40 % mažiau energijos nei ksenoninės HID lemputės ir daugiau nei 60 % mažiau energijos nei halogeninės lemputės. Dėl šios priežasties H4 LED lemputės taip pat gali sumažinti jūsų automobilio išlaidas kurui.

2. Tarnavimo trukmė: Šviesos diodų lemputės turi ilgiausią tarnavimo laiką iš visų rinkoje esančių automobilių lempučių. Jos gali tarnauti nuo 11 000 iki 20 000 mylių ir ilgiau, o tai reiškia, kad gali tarnauti visą jūsų automobilio naudojimo laiką.

Efektyvumas: Lyginant su kitomis apšvietimo technologijomis, šviesos diodų lemputės leidžia geriausiai kontroliuoti šviesos spindulių kryptį. Tai leidžia vairuotojams išvengti šviesos skleidimo stačiu kampu, o tai reiškia, kad kiti vairuotojai nebus akinami. H4 LED lemputės sunaudoja 40 % mažiau energijos nei ksenono HID lemputės. H4 LED lemputės sunaudoja daugiau kaip 60 % mažiau energijos nei halogeninės lemputės Nors H4 LED lemputės išskiria mažiau šilumos nei halogeninės ir ksenoninės HID lemputės, jos yra jautresnės karščiui.

Siekiant tai kontroliuoti, H4 LED lemputės turi mini ventiliatorius ir radiatorius. Tačiau žinoma, kad kai kurie nepatikimi gamintojai gamina nekokybiškas H4 LED lemputes be šių savybių ir parduoda jas mažesnėmis kainomis. Tokios lemputės negali efektyviai išsklaidyti šilumos ir dėl perkaitimo dažniausiai sugenda. Įsitikinkite, kad lemputes perkate tik iš patikimo tiekėjo, kuris turi tik patikimų gamintojų automobilines lemputes. Čia skaitykite mūsų tinklaraščio įrašą apie jums reikalingų automobilinių lempučių paiešką.

Žibintų keitimas H4 LED lemputėmis Jei norite pakeisti priekinius žibintus į H4 LED lemputes minimaliai keisdami korpusą ir grandines, geriausia būtų įsigyti modernizavimo rinkinį. Juos sudaro balastinis įtaisas, valdantis elektros energiją lemputėms, ir aušinimo sistema su ventiliatoriumi ir radiatoriumi. Arba atlikite savo valstybinio numerio paiešką naudodamiesi mūsų automobilių paieškos įrankiu, kad pamatytumėte visas H4 LED automobilių lemputes, kurios tinka jūsų automobiliui.

Pastaba: Nors H4 LED lemputės išskiria mažiau šilumos nei halogeninės ir ksenoninės HID lemputės, jos yra jautresnės karščiui. Siekiant tai kontroliuoti, H4 LED lemputės yra sukonstruotos su mini ventiliatoriais ir radiatoriais. Tačiau žinoma, kad kai kurie nepatikimi gamintojai gamina nekokybiškas H4 LED lemputes be šių savybių ir parduoda jas mažesnėmis kainomis. Tokios lemputės negali efektyviai išsklaidyti šilumos ir dėl perkaitimo dažniausiai sugenda. Įsitikinkite, kad lemputes perkate tik iš patikimo tiekėjo, kuris turi tik patikimų gamintojų automobilines lemputes.

Išvada: Galima daryti išvadą, kad LED lemputės atlieka svarbų vaidmenį apšvietimo technologijoje. Jos naudojamos siekiant padidinti ryškumą ir energijos vartojimo efektyvumą. Šviesos diodai gali būti naudojami įvairiose srityse, kurios taip pat gali būti vietinės ir pelningos. Norint pritaikyti transporto priemonę, kad ji būtų tinkama ir tinkama, tada H4 LED komplektas atlieka svarbų vaidmenį. Norint pabrėžti savo transporto priemonę, LED rinkinys naudojamas prietaisų skydelio apšvietimui, po prietaisų skydeliu esantiems žibintams, salono žibintams, važiuoklės žibintams ir t. t.  

led, lemputes