D4S , D4R Xenon blokelis

D4S , D4R Xenon blokelis

45.00€
Gamintojas: Ledauto
Prekės kodas: 70
Prieinamumas: Sandėlyje
Pristatymas per: 1-3d.d.

Prekės aprašymas

D4R Xenon Blokelis

Naujas D4S , D4R lemputėms skirtas xenon blokelis 

Tinka xenon lemputėms    D4S , D4R

Įtampos diapazonas: 9-32V

Galia: 35w

Darbinė temperatūra: - 40 laipsnių ~ 105 laipsnių

Ilgas tarnavimo laikas: vidutiniškai daugiau nei 3200 valandų

Apsauga nuo žemos įtampos: kai akumuliatoriaus įtampa yra mažesnė nei 9 V, balastas nustos veikti, nenaudoti elektros energijos

Apsauga nuo aukštos įtampos: kai akumuliatoriaus įtampa pasiekia 16 V, blokelis nustos veikti.

Atsparus drėgmei ir smūgiams.


Xenon priekiniai žibintai yra viena naujausių pažangių priekinių žibintų technologijų. Kartais galite pakeisti gamyklinius automobilio priekinius žibintus šiais pažangiais xenons žibintais.

Norint pasinaudoti šios technologijos privalumais, nebūtina įsigyti aukščiausios klasės automobilio. Parduodami ksenoninių žibintų komplektai, kurie leidžia pakeisti esamus automobilio halogeninius žibintus šiais xenons žibintais.

Tai puikiai tinka žmonėms, kurie turi senesnius automobilius ir kuriems reikia atnaujinti klasikinius halogeninius žibintus. Tada matysite daugiau kelio, kaip niekada anksčiau. Nepamirškite, kad žibintų korpusas taip pat atlieka didelį vaidmenį, todėl gamykliniai xenon priekiniai žibintai beveik visada bus geresni už papildomai sumontuotus.

 

Jums gali kilti klausimas, kas tiksliai yra xenon žibintai. Iš tikrųjų tai yra tam tikros rūšies dujos, kurios neturi spalvos ar kvapo. Tačiau jos labai ryškiai įsižiebia, kai joms pašildyti naudojama tik šiek tiek elektros energijos.

 

Iš tikrųjų apšvietimas bus daug ryškesnis nei geltonos, halogeninės ir net LED lemputės. Jokie kiti rinkoje esantys žibintai negali prilygti ksenoninių žibintų galiai.

 

Ksenoninių priekinių žibintų privalumai

Apie ksenoninius priekinius žibintus galima pasakyti daugiausia gerų dalykų. Toliau pateikiamos 4 geros priežastys, kodėl turėtumėte atnaujinti savo transporto priemonę xenons žibintais.

 

1) baltesnis apšvietimas

Xenon priekiniai žibintai skleidžia labai baltą šviesą. Šviečiant ksenoniniams žibintams galėsite aiškiai matyti beveik bet kokią neryškią ar tamsią vietą.

Maža to, baltumas į tolį drieksis daug toliau nei įprastų halogeninių žibintų šviesa.

2) Ryškesnis apšvietimas

Bene geriausias ksenoninių priekinių žibintų bruožas yra jų išskirtinis ryškumas. Jie ryškesni ir už halogeninius, ir už LED žibintus.

Kai važiuojate naktį, įjungus ksenoninius žibintus aplinka gali atrodyti kaip dieną.

3) Ilgaamžiškumas

Ksenono lemputėse, kurios naudojamos ksenono žibintuose, yra ksenono dujų. Šios dujos artimiausiu metu nenumirs ir jų neužteks. Halogeniniai priekiniai žibintai veikia nuo 400 iki 1 000 valandų, o xenon žibintai veiks net 2 000 valandų.

4) Energijos vartojimo efektyvumas

Xenon priekiniai žibintai yra labai geri, kai kalbama apie energijos vartojimo efektyvumą. Nepamirškite, kad ksenonas yra dujos, todėl jis ilgai veikia. Jums reikia tik nedidelio kiekio elektros energijos, kad šios dujos būtų nukreiptos į galvą ir taptų ryškios.

Todėl naudodami ksenoninius žibintus sunaudosite daug mažiau akumuliatoriaus energijos nei naudodami halogeninius žibintus.

Apžvalgos

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Nuotraukos
Pašalinti
Nauja
Captcha