D3S , D3R Xenon blokelis

D3S , D3R Xenon blokelis

50.00€
Gamintojas: Ledauto
Prekės kodas: 69
Prieinamumas: Sandėlyje
Pristatymas per: 1-3d.d.

Prekės aprašymas

D3R Xenon Blokelis

Naujas D3S , D3R lemputėms skirtas xenon blokelis 

Tinka xenon lemputėms    D3S , D3R

Įtampos diapazonas: 9-32V

Galia: 35w

Darbinė temperatūra: - 40 laipsnių ~ 105 laipsnių

Ilgas tarnavimo laikas: vidutiniškai daugiau nei 3200 valandų

Apsauga nuo žemos įtampos: kai akumuliatoriaus įtampa yra mažesnė nei 9 V, balastas nustos veikti, nenaudoti elektros energijos

Apsauga nuo aukštos įtampos: kai akumuliatoriaus įtampa pasiekia 16 V, blokelis nustos veikti.

Atsparus drėgmei ir smūgiams.


 

Tradiciniai halogeniniai xenon priekiniai žibintai šiuolaikiniuose automobiliuose praranda savo populiarumą, juos keičia xenon ir bi-xenon priekiniai žibintai. Taip yra daugiausia dėl ksenoninių priekinių žibintų efektyvumo, ryškesnės šviesos ir ilgiau veikiančių lempučių. Kaip turėtume palyginti ksenoninius priekinius žibintus ir bi-ksenoninius priekinius žibintus? Na, jie iš tikrųjų neturi jokių esminių skirtumų, nes abiejuose naudojamos tos pačios ksenono lemputės. Skiriasi tik lempučių, esančių kiekviename priekinių žibintų komplekte, skaičius. Xenon priekiniai žibintai turi naudoti du lempučių komplektus, kaip ir tradiciniai halogeniniai priekiniai žibintai, o bi-xenon priekiniai žibintai turi naudoti tik vieną lempučių porą.

Geras D3S , D3R Xenon Blokelis

 

Kaip tikriausiai žinote, vairuotojai, norėdami padidinti matomumo atstumą, įjungia tolimąsias šviesas, o norėdami neapakinti priešpriešiais atvažiuojančių vairuotojų, vėl įjungia trumpąsias. Ksenono priekiniuose žibintuose naudojamos dvi fiksuotos lemputės, kurių viena nukreipta į artimas, o kita - į tolimas šviesas. Kita vertus, bi-xenon žibintai gali veikti tik su dviem lemputėmis. Tai pasiekiama naudojant mechaninę sistemą, kad būtų tinkamai nukreiptas šviesos spindulys. Iš esmės yra du būdai, kaip tai pasiekti. Pirmasis būdas - iš tikrųjų judinti pačią priekinio žibinto lemputę, kad ji būtų tinkamai nukreipta. Antrasis būdas - naudoti fiksuotą priekinio žibinto lemputę su judančiais atšvaitais, kuriais pasiekiamas tas pats rezultatas.

 

Bi-ksenoninių priekinių žibintų privalumai

Bi-xenon priekiniai žibintaiPrieš ksenoninius priekinius žibintus naudojant bi-ksenoninius priekinius žibintus yra keletas privalumų. Kadangi kiekviename ksenoniniame žibinte yra dvi lemputės, yra didesnė tikimybė, kad jis suges, palyginti su Bi-Xenon žibintu, kuriame yra tik viena lemputė. Pirmiausia todėl, kad sugedus vienai iš dviejų priekinio žibinto lempučių, visas lempučių komplektas tampa netinkamas naudoti. Bi-Xenon priekiniai žibintai paprastai kainuoja pigiau, palyginti su xenons žibintais, nes žibintų komplekte yra mažiau lempučių. Dėl šių veiksnių Bi-Xenon priekiniai žibintai yra patikimas pasirinkimas daugumai transporto priemonių savininkų.

 

Nors tai nėra labai tikėtina, Bi-Xenon priekiniai žibintai gali patirti mechaninį gedimą dėl nuolatinio perėjimo iš žemo į aukštą ir atvirkščiai. Kaip ir visos mechaninės sistemos, bi-xenon priekiniai žibintai ilgainiui gali susidėvėti kaskart juos perjungiant. Kadangi xenon priekiniai žibintai neturi jokių judančių dalių, jie yra apsaugoti nuo šios problemos.


Apžvalgos

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Nuotraukos
Pašalinti
Nauja
Captcha