OSRAM Xenon blokas 35 XT5-D1

OSRAM Xenon blokas 35 XT5-D1

59.00€
Gamintojas: Ledauto
Prekės kodas: 59
Prieinamumas: Sandėlyje
Pristatymas per: 1-3d.d.

Prekės aprašymas

Naujas OSRAM Xenon Blokas

Naujas xenon blokelis  tinkantis pakeisti OSRAM 35 XT5-D1

Tinka gamyklinėms xenon sistemoms  D1S , D1R

35 W 12V 85VAC

Hermetiškas.

Metalo lydinio.

Komplektą sudaro vienas balastas.


Originalus Detalės Numeris:

35 XT5-D1/12V, 35 XT5-D1/12V, 35XT5-D1/12V, 35XT5-D1, 35XT5D1, 421833000707S0776


Prieš atliekant užsakyma isitikinkite, kad jusu detales numeris tiksliai sutampa

Halogeniniai priekiniai žibintai ir Xenon blokas

 

"Valeo" pateikia daugiau kaip 1000 halogeninių priekinių žibintų nuorodų atsarginių dalių rinkai. Automobilinės halogeninės lemputės yra dažniausiai naudojami priekinių žibintų šviesos šaltiniai, sudarantys daugiau kaip 80 % automobilių parko. Halogenų technologiją pirmą kartą sukūrė "Cibié" ("Valeo" priklausantis prekės ženklas) 1950-aisiais ir nuo to laiko ji nuolat tobulinama, pavyzdžiui, kuriant sudėtingesnius reflektorius (elipsės formos modulius), leidžiančius naudoti skaidrius lęšius (priešingai nei dryžuotus lęšius) ir naujas dizaino galimybes.

 

Xenon priekiniai žibintai

Pirmuosius ksenoninius priekinius žibintus "Valeo" pristatė 1996 m. Ksenono lemputės yra didelio intensyvumo išlydžio (HID) lempų dalis, kuri sukuria šviesą dėl elektros lanko, susidarančio tarp dviejų elektrodų. Xenoniniai priekiniai žibintai, palyginti su halogeniniais žibintais, užtikrina daugiau kaip 30 % geresnį matomumą didesniu atstumu (110 m, palyginti su 80 m). Ksenono priekiniai žibintai taip pat skleidžia šviesą, artimesnę dienos šviesos apšvietimui, t. y. baltesnę arba melsvą šviesą, ir sunaudoja mažiau energijos (35 W, palyginti su 55 W H1 lemputės galia), todėl CO2 emisijos sumažėja 1,3 g/km.

 

L.E.D. priekiniai žibintai Osram

Šviesos diodai (L.E.D.) užtikrina labai efektyvią šviesą, sunaudodami mažiau energijos nei halogeninės ir ksenoninės lemputės, o dėl kompaktiško dydžio išplečiamos dizaino galimybės. Iš pradžių dėl naujų dizaino galimybių buvo naudojami galiniuose žibintuose, o dabar L.E.D. naudojami priekiniuose žibintuose, daugiausia aukštos klasės automobilių apdailos detalėse. L.E.D. lempos ne tik pasižymi tokiomis pačiomis optinėmis savybėmis kaip ir ksenono žibintai, bet ir suvartoja mažiau energijos bei tarnauja visą automobilio eksploatavimo laiką. "Valeo" pristatė visiškai L.E.D. priekinius žibintus, skirtus naujajam "Ford Mondeo", "Seat Leon" ir "Volkswagen Golf VII".

Apžvalgos

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Nuotraukos
Pašalinti
Nauja
Captcha