Ksenonai


Peržiūra:

D2S xenon lemputė skirta originalioms sistemoms

6.50€

D2S xenon lemputė skirta originalioms sistemoms D2S xenon lemputė skirta originalioms sistemoms - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000K Skirt..

D2R xenon lemputė skirta originalioms sistemoms

7.00€

D2R xenon lemputė skirta originalioms sistemoms D2R xenon lemputė skirta originalioms sistemoms - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000K Skirt..

D4S xenon lemputė skirta originalioms sistemoms

15.90€

D4S xenon lemputė skirta originalioms sistemoms D4S xenon lemputė skirta originalioms sistemoms - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000K Skirt..

D8S Xenon lemputė skirta originalioms sistemoms

48.00€

D8S Xenon lemputė skirta originalioms sistemoms D8S Xenon lemputė skirta originalioms sistemoms - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 25w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4200k Skirti Priekiniams Žibi..

H1 Xenon lemputė

5.80€

H1 Xenon lemputė H1 Xenon lemputė - tai gan patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai vidutinės kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000k Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt H1 ..

H3 Xenon lemputė

8.00€

H3 Xenon lemputė H3 Xenon lemputė - tai gan patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai vidutinės kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Voltažas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt H3 Xe..

H4 Xenon Lemputė

6.00€

H4 Xenon lemputė H4 Xenon lemputė - tai gan patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai vidutinės kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt H4 ..

H4 Bi-Xenon lemputė

15.00€

H4 Bi-Xenon lemputė H4 Bi-Xenon lemputė - tai gan patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai vidutinės kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1v..

H7 Xenon lemputė

7.00€

H7 Xenon lemputė H7 Xenon lemputė - tai gan patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai vidutinės kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt H7 Xenon lemputė..

H8 Xenon lemputė

7.00€

H8 Xenon lemputė H8 Xenon lemputė - tai gan patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai vidutinės kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/5000K/6000K/8000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt H8..

H10 xenon lemputė

11.50€

H10 xenon lemputė H10 xenon lemputė - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w/85v Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/6000K/8000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt H10 xenon..

D4R xenon lemputė skirta originalioms sistemoms

20.00€

D4R xenon lemputė skirta originalioms sistemoms D4R xenon lemputė skirta originalioms sistemoms - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w/85v Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/6000K Skirti Prieki..

880 Xenon lemputė

7.00€

880 Xenon lemputė 880 Xenon lemputė - tai patikima, ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/6000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt 880 Xenon lemputė..

HB3 / 9005 xenon lemputė

7.00€

HB3 / 9005 xenon lemputė HB3 / 9005 xenon lemputė - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/6000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt HB3 ..

HB4 / 9006 xenon lemputė

7.00€

HB4 / 9006 xenon lemputė HB4 / 9006 xenon lemputė - tai patikimai ir ilgai tarnaujanti xenon lemputė. Tai aukštos kokybės lemputė, kuri garantuos, kad kelyje matysite aiškiai. Specifikacijos: Šviesos šaltinis: Xenon Galingumas: 35w Šviesos temperaturos pasirinkimas: 4300K/6000K Skirti Priekiniams Žibintams Komplektą sudaro: 1vnt HB4 ..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 24 (2 puslapių)

Automobilio priekiniai žibintai tai yra patys svarbiausi, jei ne vienas iš svarbiausių automobilio dalių. Jie vaidina labai svarbų vaidmenį užtikrinant saugumą ir vairavimą.

 Ypač naktį ar žiemą, kai matomumas yra minimalus, automobilio priekiniai žibintai padeda aiškiai matyti kelią. Be geresnio matomumo, priekiniai žibintai taip pat papildo bendrą automobilio estetiką. Taigi, šiame įraše mes nušviesime šią temą apie žibintus, o daugiausiai aptarsime ksenon tipo žibintus.

Priekiniai žibintai

Praėjo tie laikai, kai automobiliai buvo paprastesni, žibintai naudojo kaitrines lemputes šviesą atspindinčiame korpuse. Viskas pasisuko technologinių posūkių dėka dėl radikalių automobilių apšvietimo technologijų naujovių, tokių kaip BMW „LaserLight Technology“. Greitai apžvelkime šiandien populiariausius priekiniuose žibintuose naudojamus tipus:

Xenon / HID priekiniai žibintai

ksenonai

HID arba ksenonas naudoja inertines dujas, kad geriau išgautų, pakeisdamas tradicinį kaitinamą siūlą. Dėl to ksenonai pasižymi geresniu apšvietimu ir veikia ekonomiškiau todėl prailgina jo tarnavimo laiką. „Xenon“ žibintai naudojami jau gana seniai. Automobilių gamintojas teikia pirmenybę ksenoniniams žibintams su projektoriaus sąranka, kuris naudoja išgaubto stiklo lęšį, kad šviesa sutelktų į kelią. Dėl inertinių dujų ksenono žibintai suteikia melsvai baltą atspalvį.

Dėl sudėtingos konstrukcijos ksenoniniai žibintai yra brangesni. Ksenonams taip pat reikia šiek tiek laiko, kol jos pradeda veikti ir gaunamas visas ryškumas.

„Xenon“ žibintų privalumai

Apie ksenoninius žibintus dažniausiai galima pasakyti daug gerų dalykų. Žemiau pateikiamos 4 geras priežastys, kodėl turėtumėte atnaujinti savo automobilį su ksenoniniais žibintais.

Baltesnis apšvietimas

led light

„Xenon“ žibintai skleidžia labai baltą šviesą. Galėsite aiškiai pamatyti beveik bet kokią blankią ar tamsią sritį, kai ant jos šviečia ksenono apšvietimas. Maža to, baltumas iš tolo išsiplės daug toliau nei įprastas halogeninis žibintas.

Ryškesnis apšvietimas

Bene geriausias „Xenon“ žibintų dalykas yra jų ryškumas. Jie yra ryškesni nei halogeniniai, ir LED žibintai. Kai vairuojate naktį vaizdas bus panašus kaip dieną tereiks įjungti ksenoninius žibintus. Apskritai, ksenoniniai HID priekiniai žibintai suteikia geriausią apšvietimą visų tipų šviesoje. Jie ne tik siūlo plačiausią aprėpties diapazoną, bet ir ryškiausiai iš visų žibintų priekinių žibintų rinkoje. Be to, HID galima laikyti balčiausiu iš visų žibintų ir suteikti liuminescenciją, artimesnę natūraliai dienos šviesai.

Ilgaamžiškumas

Ksenono žibintuose naudojamos ksenono lemputės turi ksenono dujų.  Nors halogeniniai žibintai tarnauja nuo 400 iki 1000 valandų, ksenoniniai žibintai tarnaus net 2000+ valandų.

Energijos vartojimo efektyvumas

„Xenon“ žibintai yra labai naudingas pasirinkimas, kai kalbama apie energijos vartojimo efektyvumą. Nepamirškite, kad ksenonas naudoja dujas ir būtent dėl ​​to žibintai ilgai tarnauja. Jums reikia tik nedidelio elektros energijos kiekio, kad užrūktumėtešias dujas ir jos būtų ryškios. Dėl to su ksenoniniais žibintais sunaudosite daug mažiau akumuliatoriaus energijos nei su halogeniniais žibintais.

„Xenon“ žibintų trūkumai

Kai atrodo viskas labai gerai, tačiau čia galite rasti it keletą blogų savybių. Xenon lemputes priekiniai žibintai turi tam tikrų problemų, kurias verta paminėti. Žemiau yra 2 neigiami ksenoninių žibintų aspektai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti.

Akinimas

Nors ksenoninių žibintų ryškumas gali palengvinti vairavimą, tai nepalengvins vairavimo kitiems kelyje esantiems vairuotojams. Dėl ksenon ryškumo kitiems vairuotojams kris apšvietimas ant akių, o tai apsunkins kelio matymą. Svarbu įsitikinti, kad priekiniai žibintai yra tinkamai išlyginti, kad jie šviečia kelyje, o ne akina kitus eismo dalyvius.

Nepigus pasirinkimas

Tiesa, jūs gaunate tai, už ką mokate. „Xenon“ žibintai yra vieni iš geriausių ir ryškiausių, o tai reiškia, kad jie taip pat yra vieni iš brangiausių žibintų. Kadangi ksenoniniai žibintai paprastai nėra gaminami jokiai konkrečiai markei ar modeliui, esate priversti įsigyti ksenoninių žibintų rinkinį, kuris leidžia atnaujinti praktiškai bet kurios markės ar modelio priekinius žibintus. Šis rinkinys pirmiausia yra priežastis, kodėl jie yra tokie brangūs.

Trumpai apie kitus žibintų variantus

LED priekiniai žibintai

hid led Šviesos diodai buvo naudojami dešimtmečius pvz buvo naudojami buitinėje elektronikoje pvz. kaip televizoriai ir mobilieji telefonai. LED priekinių žibintų tarnavimo laikas yra ilgesnis nei halogenų, ir ksenono.

 LED taip pat skleidžia šviesą, kurios spalva yra daug arčiau dienos šviesos, o tai suteikia daug šviesesnį ir efektyvesnį vaizdą. Automobilių gamintojai, tokie kaip „Honda“, „Nissan“, jau modeliais pradėjo siūlyti LED žibintus.

Halogeniniai žibintai

Pagrindinės technologijos, susijusios su žibintais. Halogenai vis dar naudojami šiandien, o pagrindinė priežastis yra jų mažos kainos. Halogeniniuose žibintuose naudojamas volframo siūlas, sumaišytas su halogeninėmis dujomis, kad kelyje atsirastų ryškiai gelsva šviesa.

halogenai


Naudojant halogeninius priekinius žibintus, tuo aukštesnė kaitinamųjų siūlų temperatūra, tuo jie ryškesni. Deja, nuolatinis aukštos temperatūros veikimas sukelia nusidėvėjimą ir sukelia galimą gedimą.

Dar viena prielaida yra ta, kad halogenai sunaudoja daug energijos, todėl yra neefektyvūs. Halogeniniai žibintai gali apšviesti iki 100 metrų kelyje, o tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios automobilių gamintojai nuolat atsisako halogenų ir keičia juos ksenonais arba šviesos diodais, kurie suteikia geresnį apšvietimą ir yra efektyvūs.

DRL arba dienos šviesos žibintai

bmw angel eyes


DRL - (Day Running Lights) faktiškai neapšviečia kelio, tačiau yra skirti pačiam transporto priemonės matomumui padidinti. Kreditai „Audi“ ir BMW už naujoves, todėl DRL daug prisidėjo prie pėsčiųjų saugumo. Tyrimas atskleidė, kad DRL padėjo sumažinti avarijų skaičių stulbinančiu 21 proc.

Xenon prieš Halogenus

xenon vs halogen

Halogeninės lemputės yra kaitinamosios lemputės, o šviesa gaunama kaitinant volframo siūlą elektra. Halogeninės dujos, tokios kaip jodas ar bromidas, naudojamos gijimo apsaugai, todėl lemputė tarnauja ilgiau. Vis dėlto halogenas nėra ypač efektyvus variantas, nes sukuria daug šilumos pagamintam šviesos kiekiui, o tai reiškia prarastą energiją.

Nemažai automobilių gamintojų perėjo prie ksenoninių žibintų, dar vadinamus HID žibintais. „Xenon“ žibintai yra efektyvesni, suteikia baltesnę šviesą ir yra patogesni važiuojant naktį. Lankas kaitina ksenono dujas ir garina metalines druskas, tuo metu jos tampa šviesą skleidžiančia plazma.

Xenon ar LED

Jie naudoja kur kas mažiau energijos ir sukuria daug ryškesnę šviesą nei halogeninės lemputės. Net lyginant su „Xenon HID“ lemputėmis, šviesos diodai daugeliu atžvilgių pasirodo geriau LED lemputės tarnauja ilgiau nei „Xenon HID“ lemputės ir sunaudoja mažiau energijos. „Xenon ar Halogeno žibintai Yra daug „Xenon HID“ priekinių žibintų privalumų lyginant su Halogeniniais žibintais

  • Ksenono šviesa yra 100 kartų ryškesnė už halogeną
  • Ksenonas gali tarnauti 10 kartų ilgiau nei halogenas
  • Ksenonas suteikia švaresnę, ryškesnę šviesą nei halogeninė lemputė
  • Ksenono šviesa yra baltesnė, melsva, o halogenas - gelsvesnis
  • „Xenon“ žibintai sukuria daugiau šviesos ir mažiau šilumos
Naktį „Xenon HID“ žibintas projektuoja šviesą, kuri eina į priekį, tuo pačiu geriau apšviesdama kelio šonus. Atminkite, kad kuo geriau matote, tuo daugiau turite laiko reaguoti.

Didžiausias HID žibintų trūkumas yra jų kaina, todėl jie naudojami tik brangesnėms mašinoms. Jei kaina yra didoka visada galima rinktis pigesnį LED variantą.

Didžiausias xenon pasirinkimas čia https://ledauto.lt/xenon-64

Ksenonai