hb4


Peržiūra:

HB4 / 9006 LED +350% Lemputės 8000LM CANBUS 12-24V, 50W priekiniams žibintams

50.00€

HB4 / 9006 LED +350% Lemputės 8000LM CANBUS 12-24V, 50W priekiniams žibintams - trumposioms, ilgosioms, rūko šviesoms. Aukščiausios Kokybės produktas, pagamintas ir pažangiausių detalių, suteikiantis net +350% daugiau šviesos už halogeninę lemputę, turi dvigubą aušinimo sistemą, vienos lemputės galia 8000lm ir 50w.Specifikacija:CAN-BUS si..

HB4 / 9006 S11 LED Lemputės 10000LM CANBUS 9-36V, 60W priekiniams žibintams

65.00€

HB4 / 9006 LED S11 Lemputės 10000LM CANBUS 9-36V, 60W priekiniams žibintams - trumposioms, ilgosioms, rūko šviesoms. S11 LED Sistema - Inovatyvaus dizaino produktas, pagamintas pagal naujausias technologijas, suteikiantis ženkliai daugiau šviesos už halogeninę lemputę, galingiausias rinkoje naudojantis 3570 LED lustus, vienos lemputės galia 10000lm..

HB4 / 9006 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams

19.00€

HB4 / 9006 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams HB4 / 9006 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams - skirtos tiek trumposioms, tiek ilgosioms, tiek rūko šviesoms. Nera jokių balastų ant laidų. Lengva įdiegti, nereikia nieko perdarinėti. Specifikacijos: CAN-BUS sistema: Nėra Lemputės korpusas aliuminio lydinio. Spalv..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Automobilių LED lemputės

Jei ieškote automobilių ar sunkvežimių šviesos diodų lempučių, skirtų tiek tolimoms, tiek tolimoms, tiek rūko lemputėms, svetainėje ledauto.lt siūlome visas LED lemputes iš tokių prekės ženklų kaip „ Philips“ ir „Osram “ geriausiomis kainomis. „Philips“ ir „Osram“ hb4 LED lemputės nėra akinančios ir neturi mirgėjimo problemų ar ankstyvo pritemdymo.

Automobilių LED lempučių tipai

Kiekviena transporto priemonė turi skirtingą LED lempučių formatą, norėdami patikrinti jos naudojamą formatą, turime išimti senas lemputes, o kai tai žinome, pasirenkame mums reikalingas automobilio LED lemputes. Šiuo metu dažniausiai naudojamos H1, H4 ir H7 LED lemputės tolimosios šviesos žibintams ir H8, H11, H16 rūko žibintams. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite visus tokių prekių ženklų kaip „Philips“ ir „Osram“ tipus su pigiausiomis kainomis internete, šiame kataloge siūlome hb4 lemputes. Mes turime daugiau nei 300 LED apšvietimo rinkinių, skirtų įvairiems automobilio žibintams.  Visi šie gaminiai atitinka taisykles ir yra kokybiški. Jie turi modernią apsaugą, kad išvengtų lempučių gedimų.

Ksenonas apšviečia daug geriau nei LED: ar tai tiesa?

Ksenonas jau seniai yra naudojamas automobilių apšvietime. Galingas, su ryškiu ir gerai matomu apšvietimu ir futuristine melsvai balta spalva. LED privalumai, palyginti su ksenonu, yra šie: - Greitas ir paprastas montavimas! Jokios papildomos įrangos. Principas yra paprastas, mes pašaliname seną lemputę, sumontuojame naują ir viskas! - Greitas uždegimas! Kai ksenonas visiškai užsidega per 4-5 sekundes, laikas, kol lemputėje esančios dujos tinkamai sušyla - LED lemputė iškart užsidega. - Galios ekvivalentiškumas: Šiandien rinkoje esantys šviesos diodų rinkiniai pagal apšvietimo galią yra vienodi kaip ksenonas.

Kodėl verta rinktis geriausias Hb4 LED lemputes, o ne halogenines?

  • CSP LED technologija yra daug kokybiškesnė, atsižvelgiant į ryškumą, matomumą, šviesos spindulį;
  • Jie yra sertifikuoti IP68;
  • Šilumos išsklaidymo sistema ir aliuminio pagrindas leidžia greitai atvėsti;
  • Gryna balta šviesa (be mėlynų ar geltonų atspindžių) yra labai arti ksenono (6000-6500K);
  • Hb4 lemputės turi nuimamą PVC adapterį;
  • Tarnavimo laikas (nuo 30 000 iki 50 000 gyvenimo valandų);
  • Leidžia žymiai sutaupyti energijos (iki 80%), palyginti su halogenu, nes jie mažesnės šildymo sąnaudos;
  • Tinka 12V-24V transporto priemonėms;
  • Halogeninių lempų keitimas yra paprastas, galite tai padaryti patys.

Geriausi HB4 automobilių LED rinkiniai: kodėl verta juos rinktis

Automobilių LED komplektas , susidedantis iš dviejų HB4 lempučių priekiniai žibintai leidžia jums paversti standartines halogenines lemputes į galingas LED lemputes su stipriu apšvietimu.

Kokias LED hb4 lemputes turėčiau rinktis?

Šiandien yra įvairių būdų pakeisti savo originalias halogenines lemputes į šviesos diodus ir už gerą kainą. Mes kalbame apie  LED rinkinius, nes šios lemputės paprastai parduodamos poromis. Jie naudoja tą patį pagrindą kaip ir originalios led lemputės . Taip pat čia galite rasti  itin galingų lempučių. Jei neįsivaizduojate, kokių lempučių reikia jūsų automobilyje, ir jūs pasimetėte nepanikuokite! Mes padėsime pasirinkimas yra platus ir jūs galite lengvai padidinti savo artimųjų šviesų, rūko žibintų, atbulinės eigos žibintų apšvietimą su hb4 lemputėmis. Kai jūsų automobilio artimosios šviesos pradeda gesti arba, dar blogiau, perdega, nelaukite. Nedelsdami pakeiskite juos. Tokiu būdu išvengsite baudos ir visų pirma nerizikuosite savo saugumu įtraukdami kitus vairuotojus jei turite galimybę rinkitės hb4 lemputes pas mus ir tikrai gausite gerą produktą už gerą kainą.  
hb4, LED