xenon žibintai


Peržiūra:

D2S XENON komplektas

36.00€

D2S XENON komplektas D2S XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - D2S Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; Laidai sujun..

-19%

H1 HID XENON komplektas

28.50€ 35.00€

H1 HID XENON komplektas H1 HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H1 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; La..

-24%

H3 HID XENON komplektas

29.00€ 38.00€

H3 HID XENON komplektas H3 HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H3 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; La..

H4 HID XENON komplektas

40.00€

H4 HID XENON komplektas H4 HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H4 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; La..

H4 HID Bi-XENON komplektas

40.00€

H4 HID Bi-XENON komplektas H4 HID Bi-XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H4 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vn..

H7 HID XENON komplektas

35.00€

H7 HID XENON komplektas H7 HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H7 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; La..

-17%

H8 HID XENON komplektas

35.00€ 42.00€

H8 HID XENON komplektas H8 HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H8 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; La..

H9 HID XENON komplektas

35.00€

H9 HID XENON komplektas H9 HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H9 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; La..

H10 HID XENON komplektas

35.00€

H10 HID XENON komplektas H10 HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H10 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; ..

-17%

H11 HID XENON komplektas

35.00€ 42.00€

H11 HID XENON komplektas H`` HID XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - H11 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; ..

-17%

880 Xenon Komplektas

35.00€ 42.00€

880 Xenon Komplektas 880 Xenon Komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - 880 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blokeliams 2vnt; Laidai ..

9005 / HB3 Xenon Komplektas

35.00€

9005 / HB3 Xenon Komplektas 9005 / HB3 Xenon Komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - 9005 / HB3 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blok..

9006 / HB4 Xenon Komplektas

35.00€

9006 / HB4 Xenon Komplektas 9006 / HB4 Xenon Komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - 9006 / HB4 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blok..

-17%

9007 / HB5 Bi-Xenon Komplektas

35.00€ 42.00€

9007 / HB5 Bi-Xenon Komplektas 9007 / HB5 Bi-Xenon Komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - 9007 / HB5 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikiklia..

-17%

9007 / HB5 Xenon Komplektas

35.00€ 42.00€

9007 / HB5 XENON komplektas 9007 / HB5 XENON komplektas - tai patikimas xenon lempučių komplektas, kuris jums garantuos stabilų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Specifikacijos: Lemputės tipas - 9007 / HB5 Galimi įvairūs lempučių švietimo spalvos spektrai Komplektą sudaro: Slim Blokeliai 2vnt.; Xenon lemputės, 2vnt.; Laikikliai blok..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)

Priekiniai žibintai yra viena iš svarbiausių, bet kurios motorinės transporto priemonės savybių. Nors eilinis vairuotojas labiau linkęs galvoti apie variklį ar mašinos dydį nei apie priekinius žibintus. Šiandienos motorinėse transporto priemonėse žibintai yra dviejų pagrindinių tipų: halogeniniai ir ksenoniniai. Halogeninės lemputės yra seniai žinomas šviesos tipas, kuris yra nebrangus ir žinomas daugumai vyresnių vairuotojų. 

Priešingai, „Xenon“ žibintai yra naujesnio tipo žibintai, kurie greitai išpopuliarėjo tarp vairuotojų.

Pažvelkime į kai kuriuos skirtumus tarp xenon lemputes ir halogeninių lempučių , taip pat į tai, ar naudinga ir ar įmanoma atnaujinti priekinius žibintus iki ksenonus. Be to, pažvelkime į kai kuriuos XENON ir halogeno skirtumus.

Geriausi xenon žibintai ?

Remiantis daugelio vairuotojų, kurie pasikeitė halogeninius žibintus į ksenoninius žibintus, atsiliepimai, tokie, kad dauguma sutinka, kad pastarieji yra tikrai geresni.

 Tiesa, atsakymas į tokį klausimą kaip „ar geresni ksenoniniai žibintai“ būtų visiškai subjektyvus. Bet jei prie objektyvių savybių, tokių kaip ryškumas, našumas ir tarnavimo trukmė, pridedame subjektyvų žodį „geriau“, galime objektyviai padaryti išvadą, kad XENON priekiniai žibintai yra pranašesni už halogeninius žibintus visomis įmanomomis priemonėmis.

Ryškumas ir aiškumas

Pradžiai pakalbėkime apie ryškumą. Kaip sutiks dauguma vairuotojų, svarbiausia bet kokio tipo žibintų kokybė yra poros žibintų siūlomas ryškumo lygis. Naudodami ksenoninius žibintus, jūs galite pasiekti nuo trijų iki penkių kartų didesnį ryškumą nei įprastais halogeniniais žibintais.

xenon žibintai

Be jokios abejonės, ryškumas yra svarbiausias kokybės žibintas. Saulei leidžiantis, XENON leidžia jums patogiau važiuoti posūkiuose ir lygiagrečiai parkuotis ankštose vietose, aiškiau stebėti visą aplinką. Net dieną, kai važiuojate į silpnai apšviestus garažus, XENON priekiniai žibintai gali labai palengvinti automobilio pastatymą.

Didesnis saugumas

Naktį dėl ksenoninių žibintų ryškumo vairavimas tampa kur kas saugesnis. Ksenoniniai žibintai palengvina kelionę sutemus. Jei ilgas kelias yra mažai apšviestas, dėl ksenoninių žibintų ryškumo tolimesnis kelias bus aiškesnis. Be to, XENON padeda lengviau važiuoti vingiuotais keliais sutemus.

mb naktyje

Ksenono žibintai suteikia aiškesnį vaizdą jums ir jūsų kolegoms, net jei kilometro spinduliu niekas kitas nevažiuoja su ksenoniniais žibintais, jūsų žibintai padarys vairavimą saugesnį ir jums, ir aplinkiniams, nes jiems bus lengviau pastebėti jūsų transporto priemonę bet kuria kryptimi.

Naudojimas naktyje

Naudodami ksenoninius žibintus, naktyje kelyje geriau matysite artėjančius vairuotojus. Jei vairuotojui pasitaiko neblaivus ar keistai vairuojantis asmuo tai vaizdas bus aiškesnis ir akivaizdesnis iš didesnio, saugesnio atstumo, o tai suteiks laiko valdyti savo automobilį nuo to vairuotojo važiavimo trajektorijos. 

Be to, XENON padeda lengviau pastebėti kelio ženklus sutemoje. Tokiu būdu esate geriau pasirengęs važiuoti per nepažįstamus maršrutus, kuriuose gali būti nelygių vietovių ir aklaviečių. Kitas aiškumo ir saugumo privalumas, kurį suteikia XENON ryškumas, yra ilgesnis kelio apšvietimas. 

Šis privalumas gali padėti išvengti nelaimių, pastebėti kelyje esančias duobes ar kitas kliūtis. Pavyzdžiui, jei važiuojate silpnai apšviestu keliu - užmiesčio keliais, ksenono žibintai padės pastebėti kelią kertant elnius ir kitus miško gyvūnus. Jūs greičiau suprasite, kada reikia sulėtinti transporto priemonę tokiose vietose, kur gyvena tokie gyvūnai. Turėdami šį privalumą naktyje priimsite geresnius sprendimus vairuojant ir išvengsite galimų nelaimių kelyje. Paprasčiau tariant, XENON yra geriausios priekinių žibintų lemputės važiuojant naktį.

Xenon šviesų keitimas

Didėjant XENON populiarumui tarp vairuotojų, vis daugiau žmonių užduoda vieną paprastą klausimą: ar ksenono ir halogeno lemputės galima pakeisti? Tiksliau, ar galite pakeisti halogeninius žibintus į XENON tipo? Pastarasis, be abejonės, yra geresnis pasirinkimas, kai kalbama apie priekinius žibintus.

Taip, daugeliu atvejų galite tiesiog pakeisti lemputes atskirai, po vieną. Senesnėse transporto priemonėse, kuriose dažniausiai naudojamos halogeninės lemputės ir žibintų poros šviesos spindulių kryptis yra suprojektuota viduje. Šiuo tikslu siekiama nukreipti šviesą taip, kad keliai ir apylinkės tamsoje būtų aiškiai matomi, bet taip pat padaryti šviesą ne akinančią - atvažiuojantiems vairuotojams.

Xenon veikimas tamsiu paros metu

Natūralus šviesos šaltinis, kurį skleidžia saulės spinduliai, yra patikimas viso pasaulio vairuotojams nuo 9 iki 16 val., Tačiau dienos šviesos ryškumas prieš ir po tų valandų gali labai priklausyti nuo metų laiko. Taigi, kaip veikia XENON tolimosios ir artimosios šviesos funkcijos?

 Iš esmės, kai reikia, kad priekiniai žibintai būtų kuo ryškesni, pasirenkate tolimųjų šviesų funkciją. Arba, kai jums reikia silpnesnio apšvietimo, pasirenkate artimųjų šviesų variantą. Važiuojant po kelių valandų, kai aplinkui mažai arba visai nėra šviesos, rekomenduojama pasirinkti tolimųjų šviesų šviesą. Ankstyvomis vakaro valandomis, kai dangus lėtai pritemsta, artimosios šviesos yra tinkamesnės, ypač gerai apšviestose magistralėse ir judriose miesto gatvėse.

audi naktyje

XENON ir halogeniniai žibintai nėra keičiami, nes žibintams reikia atskirų lempučių. Automobiliuose ir furgonuose, kuriuose yra tolimųjų ir artimųjų šviesų funkcijos, paprastai yra dvi priekinių žibintų lempučių poros. Tačiau yra žibintų, kuriuos galima perjungti tarp aukštų ir žemų funkcijų. 

Pavyzdžiui, tam tikri XENON žibintai gaminami naudojant tolimas ir artimas šviesas, todėl vairuotojai gali persijungti iš vieno į kitą atsižvelgdami į konkretaus laiko ir nustatymo poreikius bei tinkamumą.

Lempučių tarnavimo laikas

Remiantis vidutiniais vertinimais, XENON priekiniai žibintai paprastai tarnauja 2000 valandų . Be to, kai kurie patvariausi XENON gali atlaikyti iki keturių kartų ilgiau. Kai dienos važiavimo valandos neįtraukiamos, o vakaro / vėlyvos nakties valandos kelyje skaičiuojamos metais, XENON žibintai tarnaus nuo ketverių iki šešerių metų.

Žibintų ryškumas Jei norite padidinti savo automobilio žibintų ryškumą ir galią, paprasčiausias būdas yra atnaujinti į naujesnius XENON žibintus. XENON baltumo ryškumas yra neatsiejamas jų patrauklumas tarp šiuolaikinių vairuotojų, nes baltos spalvos ryškumas yra arčiausiai vidurdienio saulės spindulių, todėl tai yra natūraliausia šveisa važiuojant keliuose. Todėl važiuoti vėlyvą popietę ir ankstų rytą tampa mažiau bauginanti automobiliuose, kuriuose įrengti XENON žibintai. auto lemputės

Priklausomai nuo jūsų, kaip vairuotojo, XENON naudojimo pranašumai gali būti nuo paprastų iki esminių. Pavyzdžiui, jei neseniai pradėjote vairuoti automobilį, važiuoti tamsiais keliais gali būti šiek tiek baugu, tačiau XENON priekiniai žibintai tamsius važiavimus gali padaryti saugesnius ir lengvesnius naujam vairuotojui.

Panašiai, jei esate trumparegis ar turite kitų problemų su akimis, ryškus XENON baltumas suteikia daug daugiau aiškumo vairuojant. Vėlgi, net jei turite geras akis ir esate patyręs vairuotojas, jūs, be abejo, pastebėsite dienos šviesos kokybės naudą ir ryškumą, kurį XENON pasiūlo tamsią naktį.

Geriausia kokybė pas mus

Ledauto.lt xenon - mūsų misija yra pasiūlyti aukštos kokybės, nepriekaištingo dizaino ir aukščiausios kokybės produktus. Kai būsite pasirengę pasikeisti iš halogeninių lempučių į XENON žibintus, kreipkitės į mus dėl pagalbos.

Produktai, kuriuos siūlome čia, per pastaruosius 7 metus patobulino vairavimo patirtį tūkstančiams klientų. Kai vairuotojai išvažiuoja į kelią sumontavę mūsų produktus, tamsiu paros metu jie jaučiasi saugesni ir gali mėgautis patogesniu važiavimu. 

Tuo pačiu principu, mūsų klientams parduodami priekiniai žibintai nešviečia į atvažiuojančių vairuotojų langus, nes mūsų inventoriaus žibintai koncentruojasi ties žeme, o ne tiesiai į priekį. Kai vairuotojai ateina pas mus klausdami, kaip atnaujinti priekinius žibintus iki ksenono, jie gauna ne tik stilių, bet ir kokybę. Rezultatas - tūkstančiai laimingų klientų.

xenon, žibintai