VALEO Xenon blokas 7G 89089352

VALEO Xenon blokas 7G 89089352

52.00€
Gamintojas: Ledauto
Prekės kodas: 65
Prieinamumas: Sandėlyje
Pristatymas per: 1-3d.d.

Prekės aprašymas

VALEO Xenon Blokas

Naujas xenon blokelis  tinkantis pakeisti VALEO 789089352

Tinka gamyklinėms xenon sistemoms   D3S , D4S , D3R , D4R

35 W 12V 85VAC

Hermetiškas.

Metalo lydinio.

Komplektą sudaro vienas balastas.Prieš atliekant užsakyma isitikinkite, kad jusu detales numeris tiksliai sutampa

Tinka Automobiliams:

JAGUAR XF/XFR 2012-2013

LAND ROVER Land Rover LR4 2010-2013

Land Rover Range Rover 2013-2014

Land Rover Range Rover Sport 2010-2013

Land Rover Rand Rover Evoque 2012

VOLVO Volvo S60 2011-2013

Ir kitiems kur stovi tokio tipo xenon bloka

Xenon ir HID priekinių žibintų tipai

Yra du pagrindiniai HID priekinių žibintų tipai. Kurį tipą turėtumėte pasirinkti, priklauso nuo jūsų konkrečių poreikių ir biudžeto.

 

Standartiniai HID priekiniai žibintai

Standartiniai HID priekiniai žibintai tinka transporto priemonėms, kurioms reikia vienos lemputės artimosioms ir kitos - tolimosioms šviesoms. Tokio tipo apšvietimo sistema vadinama vienos šviesos žibintų sistema. Vienos šviesos sistemoje halogeninė lemputė naudojama tolimosioms šviesoms, o HID lemputė - artimosioms šviesoms.

 

Bi-xenon priekiniai žibintai

Kai kuriuose automobiliuose įrengta dvigubų priekinių žibintų sistema, suderinama su bi-xenons žibintais. Šioje sistemoje naudojama vieno tipo lemputė, skirta ir tolimosioms, ir artimosioms šviesoms įjungti. Kai kuriuose dvispalviuose priekiniuose žibintuose naudojami skydeliai, kuriais perjungiama iš artimųjų į tolimąsias šviesas, o kituose dvispalviuose priekiniuose žibintuose naudojami atšvaitai. Kadangi bi-xenon priekiniai žibintai turi daugiau judančių dalių nei standartiniai HID priekiniai žibintai, jie kainuoja brangiau ir reikalauja daugiau priežiūros. Be to, bi-xenon priekiniai žibintai neveikia automobiliuose su viengubomis priekinių žibintų sistemomis.

 

Kaip pasirinkti HIDXENON priekinius žibintus?

Renkantis tinkamus HID priekinius žibintus savo automobiliui, sunkvežimiui ar visureigiui, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių, pvz:

 

Jei jūsų automobilyje yra vienspindulinė priekinių žibintų sistema, negalėsite įrengti bi-ksenoninių priekinių žibintų. Jūsų transporto priemonėje jie tinkamai neveiks.

Kaina - jei nustatysite biudžetą, tai dar labiau susiaurins jūsų pasirinkimo galimybes.

Nuo to, kiek liumenų turi lemputė, priklausys, kokie ryškūs bus jūsų HID priekiniai žibintai. Patikrinkite pakuotę ir sužinokite, kiek liumenų turi HID lemputės. Kuo didesnis skaičius, tuo ryškesni bus priekiniai žibintai.

Jei jums rūpi efektyvumas, norėsite rinktis mažesnės galios HID priekinių žibintų komplektą. Vėlgi, galite patikrinti pakuotę, kad sužinotumėte, kokio galingumo yra priekinių žibintų komplektas.

Balastiniai įtaisai - HID žibintų komplektai turi nuolatinės arba kintamosios srovės balastinį įtaisą. Nuolatinės srovės balastiniai įtaisai gamina daugiau energijos, o tai reiškia, kad jie greičiau iškrauna jūsų automobilio akumuliatorių. Jie taip pat išskiria daugiau šilumos, todėl gali greičiau susidėvėti. Kita vertus, kintamosios srovės balastas yra pigesnis, sunaudoja mažiau akumuliatoriaus energijos ir išskiria mažiau šilumos.

Spalva - HID priekinių žibintų spalvos svyruoja nuo gelsvos iki indigo spalvos.

Jei planuojate patys montuoti naujus HID priekinius žibintus, galbūt norėsite rinktis rinkinį, kuriame siūlomas "plug-and-play" montavimo būdas. Jei norite, kad priekinius žibintus įrengtų profesionalas, galite rinktis sudėtingesnį rinkinį. Tik nustatydami biudžetą būtinai atsižvelkite į darbo sąnaudas.

Kai kuriose valstybėse ribojama, kokio ryškumo gali būti jūsų priekiniai žibintai. Jūsų valstijoje taip pat gali būti draudžiama naudoti kitų spalvų priekinius žibintus, išskyrus baltą arba geltoną. Pasikonsultuokite su savo valstijos motorinių transporto priemonių departamentu, kad įsitikintumėte, jog jūsų HID priekiniai žibintai yra legalūs gatvėse.

Transporto priemonės amžius - jei ketinate pakeisti savo transporto priemonę nauju modeliu, galbūt nenorėsite gaišti laiko ir pinigų naujiems žibintams įrengti. Priklausomai nuo to, kokio senumo yra jūsų automobilis, gali būti, kad nerasite suderinamo HID priekinių žibintų komplekto.

Apžvalgos

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Nuotraukos
Pašalinti
Nauja
Captcha