H7 LED Lemputės Jūsų automobiliui už geriausią kainą

Rinkis kokybiškas H7 LED lemputes

Peržiūra:

H7 LED +350% Lemputės 8000LM CANBUS 12-24V, 50W priekiniams žibintams

50.00€

H7 LED +350% Lemputės 8000LM CANBUS 12-24V, 50W priekiniams žibintams - trumposioms, ilgosioms, rūko šviesoms. Aukščiausios Kokybės produktas, pagamintas ir pažangiausių detalių, suteikiantis net +350% daugiau šviesos už halogeninę lemputę, turi dvigubą aušinimo sistemą, vienos lemputės galia 8000lm ir 50w.Specifikacija:CAN-BUS sistema: A..

H7 S11 LED Lemputės 10000LM CANBUS 9-36V, 60W priekiniams žibintams

65.00€

H7 LED S11 Lemputės 10000LM CANBUS 9-36V, 60W priekiniams žibintams - trumposioms, ilgosioms, rūko šviesoms. S11 LED Sistema - Inovatyvaus dizaino produktas, pagamintas pagal naujausias technologijas, suteikiantis ženkliai daugiau šviesos už halogeninę lemputę, galingiausias rinkoje naudojantis 3570 LED lustus, vienos lemputės galia 10000lm ir 60w,..

H7 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams

19.00€

H7 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams H7 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams - skirtos tiek trumposioms, tiek ilgosioms, tiek rūko šviesoms. Nera jokių balastų ar laidų. Lengva įdiegti, nereikia nieko perdarinėti. Specifikacijos: CAN-BUS sistema: Nėra Lemputės korpusas aliuminio lydinio. Spalva: Super balta ~6..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Jūsų automobilis naudoja įvairių tipo apšvietimo lemputes. Žinoti skirtumą tarp lempučių tipų ir nustatyti, kuri lemputė geriausiai tinka jūsų poreikiams, gali būti sudėtinga. Supratę kiekvieną turimą lemputės rūšį, galėsite pasirinkti geriausią variantą pasirinkdami lemputes. Šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį tik į tipo lemputes – H1 ,H3, H4, H7 led lemputes.

Kas yra H7 LED lemputės

Pradėkime nuo H7 LED norėdami tiksliai suprasti, kas yra H7 LED lemputės, turite apskritai šiek tiek žinoti apie automobilių lemputes. Yra dvi pagrindinės transporto priemonių lempučių kategorijos.

h7 jungiklis

Pirma, yra lempučių, kurios naudojamos didelėms, svarbioms funkcijoms atlikti. Šios lemputės gali būti priekiniai arba galiniai žibintai , tačiau jos taip pat gali būti naudojamos kitose jūsų transporto priemonės dalyse. Žinoma, tai bus jūsų ryškesnės lemputės, nes jos yra atsakingos už kelio apšvietimą ar kitų transporto priemonių perspėjimą. H7 lemputės patenka į šią kategoriją ir dažniausiai naudojamos kaip žibintai. Antrojo tipo lemputės yra tokios, kurios gali būti naudojamos signaliniams ar dienos žibintams . Kai kuriais atvejais taip pat galite naudoti H7 lemputę, tačiau tai mažai tikėtina.

Jungiamosios detalės

jungikliai

Taigi ką tiksliai reiškia „H7“?  H7 yra tam tikra lempučių jungtis. Skirtingoms transporto priemonėms reikia skirtingų tipų lempučių jungiamųjų detalių. Pavyzdžiui, H7 lemputėse yra dviejų šakų kištukas. Dėl skirtingo šakių skaičiaus lempučių jungiamosios detalės nėra keičiamos. Jei jūsų automobiliui reikalingos H7 led lemputės, negalite jų pakeisti lempute su trimis šakėmis.

Gijos

Kitas būdas, kuriuo lemputės skiriasi viena nuo kitos, yra gijų skaičius. Gijos yra maži laidai, kurie tradicinėje halogeninėje lemputėje praleidžia elektrą ir įkaista, kad sukurtų šviesą. Halogeninių žibintų lemputėse yra vienas arba du gijos. H7 lemputės yra vienos gijos lemputės. Atidžiai pažvelkite į H7 LED lemputę ir pamatysite, kad viduje yra tik viena viela.

Halogeninis LED

halogen ir led


Jei jau internete ieškojote geriausių automobilių lempučių, tikriausiai matėte terminus halogenas , ksenonas ir LED . Tai yra skirtingų tipų lemputės, dažniausiai naudojamos kaip priekiniai žibintai transporto priemonėse.

Halogeninės lemputės yra standartinė lemputė, randama daugelyje automobilių. Jie yra pigiausi, todėl juos lengviau pakeisti ir yra puikus kainos ir kokybės pasirinkimas. Nors kai kurie nori brangesnių ksenono lempučių, šiuolaikinės halogeninės lemputės taip pat yra gana ryškios. Ksenono lemputės yra daug naujesnė technologija. Šios lemputės užpildytos ksenono dujomis, kurios sukuria ryškesnę šviesą. Ksenono lempučių spalva paprastai būna vėsesnė, vadinasi, jos atrodo melsvesnės už geltoną halogeninės lemputės švytėjimą.

LED lemputės taip pat gana nauja technologija. LED lemputės yra ilgaamžiškesnės, nes jos nepasikliauja gijomis, kurios po kiek laiko perdega. Jie taip pat gamina baltesnę šviesą nei halogeninės lemputės, todėl yra populiarus vairuotojų pasirinkimas.

H7 led lemputes galima rinktis tiek iš halogeninių, tiek iš LED.

Kada naudoti H7 LED lemputes

bmw e90

Jei perkate naujų žibintų lemputes ir kalba eina apie lemputės montavimą neturite daug pasirinkimo. Reikiamos lemputės tipą nustato jūsų transporto priemonė. Daugelis automobilių kaip priekinius žibintus naudoja H7 lemputes įvairūs BMW, „Audi“ ir „Mercedes“ modeliai.

Jei jūsų automobiliui reikalingos H7 lemputės, peržiūrėkite mūsų pasirinktas halogenines H7 led lemputes, puikiai tinkančias priekiniams žibintams. Tiems, kurie nėra susipažinę su daugybe priekinių žibintų lempučių, gali būti painu suprasti, koks yra kiekvienos lemputės skirtumas. Sužinoję daugiau apie įvairių automobilių lempučių ir jungiamųjų detalių skirtumus, galėsite įsigyti geriausių lempučių savo automobiliui.

Jungiamosios detalės

Yra daug skirtingų lempučių jungiamųjų detalių. Jei perkate priekinių žibintų lemputes, greičiausiai pastebėsite, kad dažniausiai pasitaiko H1 , H3 , H7 LED ir H4.

Halogeninis LED

H4 lemputės yra tiek halogeninės, tiek LED . Halogeninės lemputės paprastai yra pigiausias lempučių tipas, ypač lyginant su naujesnėmis „Xenon HID“ lemputėmis. Šiuolaikinės halogeninės (HB2 / H4) lempos yra įvairių stilių, o jų veikimas prilygsta „Xenon“ lemputėms.

Kada naudoti H4 lemputes

Vairuotojai neturi daug pasirinkimo, kai kalbama apie priekinių žibintų lemputes. Kadangi skirtingų tipų lemputės turi skirtingas jungtis, jų negalima pakeisti. Jei jūsų transporto priemonei reikia H4 lempučių, negalite tiesiog pereiti prie kitos lemputės. Nors H1, H3 ir H7 led lemputėse yra tik vienas kaitinamasis siūlas, H4 turi dvigubo siūlo lempą. Vietoj to, kad tik viena viela gamintų šviesą, H4 lemputė turi dvi. Tai leidžia H4 lemputei veikti kaip tolimosios ir artimųjų šviesos žibintu vienoje lemputėje. Standartinė lemputė tipas H4 išleidžia 1100–1500 liumenų ir tam pasitelkia 55–60 vatų.

Kas yra H1 ir H3 lemputės?

h1 ir h3 lizdai

Renkantis automobilio lemputę, pirmiausia pastebėsite platų lempučių pasirinkimą. Painu, tiesa? Tarp dažniausiai naudojamų jungiamųjų detalių yra H1 ir H3 lemputės.

Taigi, kuo tiksliai skiriasi šių dviejų lempučių rūšys? Ar vienas geresnis už kitą?

Todėl mes susipažinsime su H1 ir H3 lempučių skirtumais , aptarkime, kas tiksliai yra šios lemputės ir kokia jų paskirtis. H1 ir H3 lemputės yra halogeninės lemputės. Abu variantai yra patvirtinti bendram naudojimui Europos Sąjungoje, JAV ir Japonijoje. Tai reiškia, kad jie gali būti naudojami kaip priekiniai žibintai, taip pat kitiems tikslams, pavyzdžiui, rūko žibintams, posūkio žibintams ir kt.

Kokie yra skirtumai?

Nors H1 ir H3 lemputės yra santykinai panašios, tarp šių dviejų lempučių yra keli pagrindiniai skirtumai. Pažvelkite į juos: Iš pirmo žvilgsnio pastebėsite, kad H1 lempučių forma skiriasi nuo H3 . H1 atrodo, kad ilgesni ir plonesni, ir lemputes abi turi skirtingus bazes. H1 lemputės naudoja p14.5 bazę, tuo tarpu H3 lemputės naudoja PK22s bazę. Jūsų artimųjų ir tolimųjų šviesų lemputėms reikės vieno konkretaus pritvirtinimo ir tik viena lemputė. Negalite paprasčiausiai perjungti H1 į H3 ir negalite įjungti H1 lemputės į H3 jungtį.  

Kuri lemputė yra geresnė?

Jei palyginsite H1 ir H3 lemputes iš to paties diapazono jos veiks lygiai taip pat. Tai identiškos lemputės, kurios tiesiog tinka skirtingiems žibintams. Nesvarbu, ar  pasirinksite H1, ar H3 , gausite tuos pačius rezultatus pagal šviesos srautą ir spalvų temperatūrą. Taigi - nesujaudink. Jei pas jus automobilyje yra H1 ar H3 jungtis vis tiek galite nusipirkti iš to paties asortimento ir gauti tuos pačius rezultatus!

H1 LED ar H7 LED

H7 led lemputes yra efektyvesnė lemputės konstrukcija nei H1, todėl ji skleidžia daugiau šviesos. „H1“ tolimosios šviesos yra ant halogeninių žibintų.

H7 LED artimųjų šviesų priekiniai žibintai yra gerokai ryškesni už halogeninius šviesos šaltinius ir maksimalų ryškumą pasiekia akimirksniu. Dėl minimalaus energijos suvartojimo sumažėja generatoriaus apkrova. Įrengti h7 LED lemputes beveik taip pat paprasta, kaip ir pakeisti originalias lemputes. Tam nereikia keisti transporto priemonės žibintų konstrukcijos. Dėl žemos kaitinimo temperatūros nereikia nerimauti dėl problemų su laidais.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite H7 LED priekinių žibintų lempučių  su lęšiu arba be jo už prieinamą kainą. 

LED, Lemputės