H11 LED Lemputė Jūsų automobiliui už geriausią kainą


Peržiūra:

H8 / H9 / H11 LED +350% Lemputės 8000LM CANBUS 12-24V, 50W priekiniams žibintams

50.00€

H8 / H9 / H11 LED +350% Lemputės 8000LM CANBUS 12-24V, 50W priekiniams žibintams - trumposioms, ilgosioms, rūko šviesoms. Aukščiausios Kokybės produktas, pagamintas ir pažangiausių detalių, suteikiantis net +350% daugiau šviesos už halogeninę lemputę, turi dvigubą aušinimo sistemą, vienos lemputės galia 8000lm ir 50w.Specifikacija:CAN-BUS..

H8 / H9 / H11 S11 LED Lemputės 10000LM CANBUS 9-36V, 60W priekiniams žibintams

65.00€

H8 / H9 / H11 LED S11 Lemputės 10000LM CANBUS 9-36V, 60W priekiniams žibintams - trumposioms, ilgosioms, rūko šviesoms. S11 LED Sistema - Inovatyvaus dizaino produktas, pagamintas pagal naujausias technologijas, suteikiantis ženkliai daugiau šviesos už halogeninę lemputę, galingiausias rinkoje naudojantis 3570 LED lustus, vienos lemputės galia 1000..

-18%

H8 / H9 / H11 MINI LASER LED Lemputės 4500LM CANBUS 12-24V, 30W priešrūkiniams žibintams

44.99€ 55.00€

H8 / H9 / H11 MINI LASER LED Lemputės 4500LM CANBUS 12-24V, 30W priešrūkiniams žibintamsMINI LASER LED sistema, tai naujos kartos LAZERINĖS LED Lemputės sukoncentruotos į tolimesnį matomumą naudojant priešrūkinius žibintus, skirtos sufokusuoti spindulį priešrūkiniame žibinte, net jeigu reflektorius yra nusidėvėjęs. Suteikiantis geresnį matomumą ir ..

H8 / H9 / H11 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams

19.00€

H8 / H9 / H11 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams H8 / H9 / H11 COB LED lemputės 12-24V, 36W priekiniams žibintams - skirtos tiek trumposioms, tiek ilgosioms, tiek rūko šviesoms. Nera jokių balastų ar laidų. Lengva įdiegti, nereikia nieko perdarinėti. Specifikacijos: CAN-BUS sistema: Nėra Lemputės korpusas aliuminio lydinio. ..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Apie apšvietimo sistemas kalbame jau ne pirmą kartą. Visai neseniai pasakojome jums apie LED, kXenon, LED lazerinių ir halogeninių lempučių palyginimą ir, kaip matote, kiekvienas ras sau tinkamą variantą. Šiuo atveju ketiname patikrinti, ar galime automobilyje sumontuoti H11 LED lemputes, pakeisdami halogenines lemputes ar kitas technologijas.

Automobilio priekinių žibintų apšvietimas H11 LED lemputės

  Vienas dažniausių klausimų, kai kalbame apie apšvietimą, yra labai paprastas - ar galiu kaip nors pagerinti savo automobilio apšvietimą? Iš tiesų, antrinėje rinkoje kiekvienas gali rasti ką nors sau. Galime rasti ksenonų rinkinių, H11 LED lempučių arba geresnių halogeninių lempučių nei standartinės mūsų automobiliuose. Kadangi šviesos diodai yra visiška mada ir dauguma klausimų yra susiję su naujomis LED pakaitinėmis lemputėmis, pažiūrėkime, ar tikrai mus tai domina ir ar tikrai galime jas sumontuoti savo transporto priemonėje. Daugelis vairuotojų, norinčių pagerinti savo transporto priemonės estetinį vaizdą ar apšvietimą, šiandien galiausiai renkasi H11 LED  lemputes.  

H11 LED lempučių privalumai

  Pagrindinė priežastis, kodėl gamintojai diegia LED sistemas, yra jų ilgaamžiškumas, estetika ir, žinoma, saugumas. Tai sistema, leidžianti lengviau kurti šviesos parašus. Be to, šviesos diodų skleidžiama temperatūra yra minimali, todėl priekinis žibintas užima daug mažiau vietos nei įprastas priekinis žibintas. Jei H11 LED lemputė su kaitinamąja gija, palietus automobilio stabdžių pedalą uždaromas elektros jungiklis, kuris siunčia elektros srovę į stabdžių žibintus. Volframo siūleliai įkaista ir maždaug po dešimtadalio sekundės įsižiebia stabdžių žibintai; šviesos diodų atveju įjungimo laikas išnyksta.  

Priekinių žibintų keitimas į H11 LED

  Pirmiausia reikia žinoti, kokio tipo kaitrinės lemputės naudojamos kiekviename apšvietimo skyriuje jūsų transporto priemonėje. Išimkite gamyklinę lemputę ir ieškokite H11 LED lemputės, atitinkančios jūsų lemputės lizdo formą. Atkreipkite dėmesį į kiekvieno kaiščio ar iškyšų ant lemputės lizdo skaičių ir padėtį, ypač tų, kurie yra su sriegiu arba montuojami pusiau srieginiu judesiu, lengvai spaudžiant. Prieš apsipirkdami nueikite pas LED automobilių apšvietimo specialistą ir pasiteiraukite apie jūsų modeliui tinkamas LED lemputes. Būkite atsargūs dėl automobilio garantijos, nes kilus problemų su elektros sistema, ji gali būti negaliojanti.

Kokią spalvą turėčiau naudoti?

  Klausimas gali atrodyti paprastas, tačiau saugokitės, ne viską lemia plastikinė žibinto išorė. Jei turite baltus indikatorius, naudojamas šviesos diodas turėtų būti geltonos spalvos, o jei abejojate, geriau nusipirkti reikiamos spalvos (geltonos - indikatoriams, raudonos - padėties ir stabdžių ir t. t.).  

LED lemputė yra kitokio dydžio

  LED lemputės, kurios yra gerokai didesnės už halogenines, susiduria su montavimo problema. Reikia atsižvelgti į priekinio žibinto arba bandomosios lemputės vidinę struktūrą ir ištirti galimybę įdėti didesnę arba ilgesnę lemputę. Jei reikia keisti žibinto ar bandomosios lemputės vidų, patariame to nedaryti.

Koks skirtumas tarp kiekvienos iš šių temperatūrų?

Atkreipkite dėmesį, kad kalbame apie spalvas! LED žibintai gali skleisti įvairias baltas spalvas. Apatinėje temperatūros skalės dalyje (kairėje lentelės pusėje) yra šilčiausios baltos spalvos, labai panašios į geltoną ar gintarinę, kokias gali suteikti įprasta halogeninė lemputė. Natūralūs balti atspalviai yra vidutinės temperatūros, kuriuose, beje, yra mažiau "geltonos" ir mažai "mėlynos" spalvos. Viršutinėje skalės dalyje (dešinėje lentelės pusėje) yra šaltesni baltieji. Dauguma žmonių juos montuoja ir lengvai atpažįsta pagal melsvą jų skleidžiamos šviesos spalvą.

Kodėl sumontavus H11 LED lemputes jos mirga?

LED apšvietimas vartoja daug mažiau energijos nei anksčiau jūsų automobilyje, todėl kartais pasitaiko situacijų, kai indikatoriai mirksi labai greitai. Sumažinus akumuliatoriaus ir generatoriaus srovės suvartojimą, jie nukentės mažiau, tačiau pakeitimas gali sukelti jų funkcijų "hiperaktyvumą". Elektros sistema iš lemputės gauna klaidingą gedimo signalą, todėl susidaro tokia situacija.  

Kas yra CAN led?

"CAN Bus LED" - tai LED lempučių variantas, specialiai sukurtas atpažinti naujausiose transporto priemonėse, kad jos nesignalizuotų apie apšvietimo sistemos gedimą.

Ką reiškia CAN magistralė?

  Šie žodžiai reiškia Controller Area Network Bus (valdiklio tinklo magistralė). Ši sistema stebi transporto priemonės eksploatavimo sąlygas ir rengia ataskaitas. CAN magistralės sistemos dažniausiai naudojamos Europos transporto priemonėse. Naudodami šią technologiją išvengsime apšvietimo gedimo požymių, su kuriais galbūt kartais susiduriate. Reikėtų pažymėti, kad šio tipo lemputė neapsaugo nuo pirmiau aprašytų problemų, todėl jums gali tekti pritaikyti pirmiau minėtą relę arba pakeisti įrenginį.

Įrengimas

Iš esmės yra du būdai, kaip įsigyti LED priekinius žibintus: naudojant montavimo komplektą arba LED atsarginius priekinius žibintus. Pirmajame variante priekiniai žibintai visiškai pakeičiami kartu su korpusu. Paprastai tai nėra problema ir užtrunka tik apie valandą kiekvienai pusei, įskaitant išardymą. Tačiau spąstai slypi detalėse, nes labai svarbu, kad priekiniai žibintai būtų visiškai atsparūs vandeniui, kad į juos nepatektų lietaus vanduo. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į laidus. LED priekiniams žibintams reikia ištiesintos pulsuojančios srovės. Ypač didesnių transporto priemonių maitinimo šaltiniai dažnai nėra suderinami su LED žibintais, todėl reikalingos adapterių dalys arba reikia montuoti transformatorius. Paprastai tai nurodoma gaminio aprašyme. Jei jūsų automobilis yra tik patobulintas, kuriam teoriškai jau galima įsigyti LED priekinių žibintų, tačiau jie nėra skirti jūsų modeliui (pvz., "Golf VII"), reikiama technologija jau yra įdiegta ir jums tereikia pakeisti korpusą ir kištukus.
H11, LED, Lemputės