Citroen , Peugeot PDC stāvvietas sensors OEM PAS9663821577 / 1606904180 / 6590A5 / 6590Q7 / 6590EF

Citroen , Peugeot PDC stāvvietas sensors OEM PAS9663821577 / 1606904180 / 6590A5 / 6590Q7 / 6590EF

15.00€
Product Code: 360
Availability: In Stock
Pristatymas per: 1-3d.d.

Product Description

Citroen , Peugeot PDC stāvvietas sensors OEM PAS9663821577 / 1606904180 / 6590A5 / 6590Q7 / 6590EF

Jauns parkošanās PDC sensors

Krāsa: melna

Oriģinālajām stāvvietu sistēmām

Priekšējā/aizmugurējā bufera sensors

Komplekts sastāv no 1pdc sensora.

Garantija 6 mēneši.


OEM daļas kods: PAS9663821577

Piemērots automašīnām:

Citroen Berlingo 2008-2015

Citroen Berlingo Kasten 2008-2015

Citroen C4 Picasso 2007-2015

Citroen C5 2008-2016g

Citroen C6 2005-2012g

Citroen DS3 2009-2012g

Citroen DS3 Cabriolet 2013-2016

2000-2008 Peugeot 307

2007-2012 Peugeot 308

2004-2010 Peugeot 407

2009-2010 Peugeot 308CC

2007-2011 Peugeot 308SW

2005-2010 Peugeot 407Coupe

2004-2010 Peugeot 407SW

2010- / Peugeot Berlingo

2010- / Peugeot Berlingo Kasten

2008-2010 Peugeot Partner Kasten

2009- / Peugeot Partner Pritsche

2008-2010 Peugeot Partner Tepee

2010- / Peugeot RCZ

Un citiem.


Citi kodi:

FORD 8R29-15K859-AAW

OPEL 13303039

OPEL 6236751

OPEL 1236185

PEUGEOT 9665239277

PEUGEOT 1611735480

PEUGEOT 20102722

PEUGEOT 6590.A5

PEUGEOT 6590EF

PEUGEOT 9649614177

PEUGEOT 9653211577

PEUGEOT 9663649977

PEUGEOT 9663650077XT

PEUGEOT PSA9666497777XT

PEUGEOT ZQ92221580

PEUGEOT 9809300177XT

PEUGEOT 9663821577

PEUGEOT 1611735580

PEUGEOT 1611735680

PEUGEOT 0263003644

PEUGEOT 0263023912

FAIT 735440514

FAIT 1347236080

FAIT 1368915080

FAIT 735411204

FAIT 0263003390

MAZDA BFF7-67-UC1

GM 0263003441

GM 93196741

There are no reviews for this product.

Write a review

Note: HTML is not translated!
Images
Remove
New image
Captcha