Slim  Xenon blokelis  CAN-BUS 12v 55W

Slim Xenon blokelis CAN-BUS 12v 55W

22.99€ 39.00€ -41%
Gamintojas: Ledauto
Prekės kodas: 71
Prieinamumas: Sandėlyje nebėra

Prekės aprašymas

Slim Xenon Blokelis

Naujas 55w Slim CAN-BUS Xenon blokelis 

Tinka xenon lemputėms H1, H3, H4, H7, H8, H11, HB3, HB4, 880, D2S, D2R

Įtampos diapazonas: 9-16V

Galia: 55w

Darbinė temperatūra: - 40 laipsnių ~ 105 laipsnių

Ilgas tarnavimo laikas: vidutiniškai daugiau nei 3500 valandų

Standartas: S95/54/EC/ISO9001

Apsauga nuo žemos įtampos: kai akumuliatoriaus įtampa yra mažesnė nei 9 V, balastas nustos veikti, nenaudoti elektros energijos

Apsauga nuo aukštos įtampos: kai akumuliatoriaus įtampa pasiekia 16 V, blokelis nustos veikti.

Norint naudoti su D2S , D2R lemputėmis reikalinga papildoma jungtis.

Netinka automobiliams turintiems 24V  sunkvežimiams, traktoriams

Atsparus drėgmei ir smūgiams.

Kuris yra geresnis LED ar Xenon blokelis

 

Halogeniniai priekiniai žibintai netrukus taps praeitimi, nes daugelyje automobilių šiandien standartiškai montuojami LED priekiniai žibintai.

LED priekiniai žibintai yra geresni už halogeninius ir ksenoninius HID priekinius žibintus, nes jie ilgiau tarnauja, efektyviau naudoja energiją ir gali skleisti ryškesnį ir kokybiškesnį šviesos spindulį.

Dar visai neseniai ksenoninės HID lemputės buvo populiarus pasirinkimas perkant naują automobilį arba jį atnaujinant tarp automobilių entuziastų. Tačiau kasmet mažėjant LED atnaujinimo rinkinių kainoms, netrukus jos taps geriausiu pasirinkimu, jei norite atnaujinti priekinius žibintus.

 

Kas yra xenon paslėptosios lemputės ir kaip jos veikia?

 

Xenon priekinių žibintų lemputės yra lanko lempų pavyzdys, kurios nuo halogeninių lempučių skiriasi tuo, kaip jos sukuria šviesos pluoštą.

Užuot naudojus halogenines dujas su įkaitintu volframo siūlu, ksenono lemputėse naudojami elektrodai, esantys abiejuose stiklinio vamzdelio, pripildyto ksenono dujų, galuose. Kai elektrodus veikia aukšta įtampa, ksenono dujos jonizuojasi, išsiskiria į teigiamus jonus ir neigiamus elektrodus. Šioms dalelėms atsitrenkus vienai į kitą, išspinduliuojama šviesa ir sukuriamas šviesos spindulys.

Ksenono HID lemputės yra šiek tiek sudėtingesnės nei halogeninės ar LED lemputės. Jas sudaro stiklinis vamzdelis, kuriame yra ksenono dujų, o abiejuose jo galuose yra elektrodai, sukeliantys elektros srovę.

 

Tipinės Xenon HID lemputės

 

Elektrodai paprastai yra tik maždaug 2 mm atstumu vienas nuo kito, o lemputės gale turi būti įrengtas balastinis įtaisas, kuris sukuria pradinę aukštą įtampą, reikalingą pradiniam lankui lempoje sukurti.

Ksenono HID lemputės paprastai veikia ilgiau nei halogeninės lemputės, tačiau ne taip ilgai kaip LED lemputės. Jos sukuria daug ryškesnę baltą šviesą nei halogeninės lemputės, be to, gali būti įvairių spalvų temperatūrų - nuo mėlynos iki ryškiai baltos.

Laikui bėgant ksenono lemputės pradeda degti žemesnėje temperatūroje, nes ksenono dujos sukuria mažiau elektrodų. Paprastai tai būna pirmasis požymis, kad lemputės pradeda susidėvėti, kol galiausiai sugenda.

 

Kas yra LED priekiniai žibintai ir kaip jie veikia?

LED lemputės yra naujausias automobilių apšvietimo pasaulio pasiekimas.

Iki šiol jos iš tikrųjų buvo naudojamos tik artimųjų šviesų automobilių apšvietimui, pavyzdžiui, valstybinio numerio ženklo žibintams, stabdžių žibintams ir posūkių žibintams. Dabar daugelyje automobilių jos standartiškai montuojamos ir kaip dienos šviesos žibintai.

 

Tačiau dabar daugelis aukščiausios klasės automobilių gamintojų pradeda naudoti LED technologiją priekiniuose žibintuose, o "Audi" nuo 2010 m. siūlo juos kaip papildomą įrangą A8.

LED, arba liuminescencinių diodų, lemputės šviesą skleidžia visiškai kitaip nei ksenono ir halogeninės lemputės. Jos nenaudoja dujų ar aukštos įtampos šviesai sukurti. Vietoj to LED lemputės naudoja daugybę šviesos diodų, kurie sukuria šviesos spindulį.

 

LED mikroschema, naudojama LED priekinių žibintų lemputėje, yra sudaryta iš kelių silikono pagrindu pagamintos pusiau laidžios medžiagos sluoksnių. Elektros srovei tekant iš vieno sluoksnio į kitą tam tikra kryptimi, išsiskiria šviesos dalelė. Šis procesas kartojamas didesniu mastu, kad būtų sukurtas priekinių žibintų spindulys.Apžvalgos

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Nuotraukos
Pašalinti
Nauja
Captcha