Opel/ Jeep/ GM/ Chrysler PDC parkavimo daviklis OEM 1235281 / 25980282 / 13282853 / 13242365 / 93191445 / 1EW63TZZAA

Opel/ Jeep/ GM/ Chrysler PDC parkavimo daviklis OEM 1235281 / 25980282 / 13282853 / 13242365 / 93191445 / 1EW63TZZAA

20.00€
Prekės kodas: 356
Prieinamumas: Sandėlyje

Prekės aprašymas

Opel/ Jeep/ GM/ Chrysler PDC parkavimosi daviklis OEM 1235281 / 25980282 / 13282853 / 13242365 / 93191445 / 1EW63TZZAA

Naujas parkavimosi PDC daviklis

Spalva: juodas

Originalioms parkavimosi sistemoms

Priekinio / galinio bamperio daviklis

Komplekta sudaro 1pdc daviklis.

Garantija 6 mėn.

OEM Detalės kodai: 1235281 / 25980282 / 13282853 / 13242365 / 93191445 / 1EW63TZZAA

Tinka Automobiliams:

CHRYSLER 300 (2009, 2010, 2011)

CHRYSLER TOWN & COUNTRY (2009, 2010, 2011)

DODGE CHARGER (2009, 2010, 2011)

DODGE DURANGO (2012)

DODGE GRAND CARAVAN (2009, 2010, 2011)

DODGE JOURNEY (2011, 2012)

DODGE MAGNUM (2011)

DODGE NITRO (2010, 2011)

DODGE RAM 1500 (2009, 2010, 2011, 2012)

DODGE RAM 2500 (2010, 2011, 2012)

DODGE RAM 3500 (2010, 2011, 2012)

DODGE WD75 (2011)

JEEP COMMANDER (2009, 2010)

JEEP GRAND CHEROKEE (2009, 2010, 2011, 2012)

JEEP LIBERTY (2010, 2011, 2012)

GM Opel Ampera 2012

Opel Astra J 2010

Opel Insignia 2009

Opel Meriva B 2010

Opel Zafira B 2005-2012

Opel Zafira C 2012

Chevrolet Cruze

Buick Regal

CADILLAC 20777093

CADILLAC 19116009

CADILLAC 13365952

CADILLAC 9050176

CADILLAC 25855503

CADILLAC 20779828

CADILLAC 95491169

CADILLAC 20914917

CADILLAC 95982877

CADILLAC 25855506

CADILLAC 13282893

CHEVROLET 13242365

CHEVROLET 13333335

CHRYSLER 1EW63TZZAA

CHRYSLER 1EW63SZ0

CHRYSLER 1EW63DX8AA

CHRYSLER 1EW63KFSAA

CHRYSLER 1EW63SZ0AA-DD

CHRYSLER 1EW63DX8AA

CHRYSLER 1EW63KARAA

CHRYSLER 0263003790

CHRYSLER 1EW63RXFAA

DODGE 1EW63TRMAA

DODGE 1EW63GTWAA

GM 1235281

GM 93191445

GM 94812913

GM 13282887

GM 95918951

GM 13282883

GM 13326235

GM 13368131

GM 92229605

GM 0263003613

GM 0263003846

GM 0263003820

JEEP 1EW63AXRAA

MASERATI 53104272

OPEL 13282886

OPEL 13282986

OPEL 13282988

OPEL 13289572

OPEL 13300715

OPEL 13300764

OPEL 13330722

OPEL 0263003815

TESLA 1014388-05-0A

Ir kitiems.