Kas mes esame

www.LEDauto.lt

Vilnius, Lietuva.
MB "STK Prekyba"
Įmonės kodas: 305916943

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

  1. Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Kliento duomenys: vardas, pavardė, adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; kiti pristatymui ar sąskaitos išrašymui būtini duomenys. Parduotuvė LEDauto.lt patvirtina, jog tokie duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo bei pristatymo ir sąskaitos išrašymo tikslais. Parduotuvė įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus Parduotuvės partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik šalies, kurioje registruota įmonė, teisės aktuose numatytais atvejais.
  2. Klientas, susipažindamas su Taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant Parduotuvėje, jo kompiuteryje bus išsaugoti failai, siunčiami iš interneto serverio į jo kompiuterį. Šie failai reikalingi sėkmingam naršymui po parduotuvę ir tai yra įprastas technologinis sprendimas dirbant bet kurio tipo interneto naršyklėmis.
  3. Parduotuvė ledauto.lt patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijas Klientų asmeninių duomenų apsaugai.

Slapukai (cookies)

Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile.
Slapukus naudoja daugelis pažangių internetinių svetainių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukai gali būti patalpinti tik, jei tą leidžia Jūsų įrenginio nustatymai.

LEDauto.lt svetainėje slapukai naudojami tam, kad nustatyti, ar asmenys iš Jūsų įrenginio jau lankėsi mūsų svetainėse, rinkti apibendrintą svetainės lankomumo statistiką.

Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, kad slapukai butu įrašomi į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją, kaip tą padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose: Mozilla | Chrome | Internet Explorer | Microsoft Edge | Safari

Statistika

LEDauto.lt svetainėje veikia Google Analytics ir Yandex Metrica vartotojų lankomūmo analizavimo įrankiai. Duomenys yra renkami, siekiant labiau pažinti potencialius pirkėjus ir tobulinti siūlomas paslaugas.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Kai pateikiate užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis neribotą laiką, kuriuos Jūs pateikiate pirkimo metu. Tinklalapio administratoriai bei įmonės pardavėjai atsakingai tvarko Jūsų duomenys užsakymo apdorojimui, tolimesniams prekių pasiūlymams bei sąskaitos faktūros išrašymui.

Jūsų teisės

Jei Jūs užsakinėjote prekęs mūsų internetinėje parduotuvėje, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus. Taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Klienų kontaktus, užpildytais prekių užsakymo metu, naudojame užsakant mūsų partnerių paslaugas:
Omniva – Prekių pristatymas – Partnerio privatumo politika
Paysera – Apmokėjimo apdorojimas per visus Lietuvos bankus – Partnerio privatumo politka

Papildoma informacija

Kaip mes saugome Jūsų duomenis

Svetainėje visada veikia https:// SSL saugumo sertifikatas, kuris šifruoja betkokius duomenys, perduodamus iš kliento pusės.

LEDauto.lt interneto svetainės klientų bazė yra apsaugota šiais būdais: